Bankacılık

Garanti BBVA Mobil’i İndiren, Anında 5 Bin TL’yi Hesabında Görüyor! Tek Bir Şart Var, Yeni Banka Üyesi Olmak…

Özel bankaların yeni müşteri kazanmak için her an yarış içerisinde olduğu günümüzde en büyük rekabet de nakit avans alanında gerçekleşmeye başladı. Bankasına yeni üye olacak olan vatandaşlara çağrıda bulunan Garanti BBVA, 5 bin TL’ye kadar taksitli nakit avansı faizsiz bir şekilde kullandırtacağını duyurdu.

Şubeye Gitmeye Gerek Kalmıyor

Önceden banka müşterisi olabilmek için bankaların şubelerine gitmek, sıra almak ve bankaya bir derneğe kaydoluyormuş gibi onlarca form doldurarak kaydolmak gerekiyordu. Gelişen teknoloji en çok bankacılık sektörüne yaradı. Şimdilerde kredi vermeden kredi kartı başvurusuna; banka müşteri üyeliğinden nakit avans çekimine kadar tüm bankacılık hizmetlerini dijital ortama taşıyan bankalar, mobil bankacılık ve internet bankacılığı hızlı ve kolay bir hizmet vermeye başladı. Bu bankalardan biri olan Garanti BBVA ise, dijital yollar ile banka müşterisi olacaklara özel bir kampanya düzenledi.

Garanti BBVA’nın Dijital Müşterileri 5 Bin TL ile Karşılanıyor

Yeni müşterilerine yönelik bir kampanya düzenlemiş olan Garanti BBVA, dijital yollar ile yani Garanti BBVA Mobil’den banka müşterisi olacak olan vatandaşlara, müşteri olduktan sonra bireysel kredi kartı başvurusu yapması ve onayı alması halin de 5.000 TL’ye varan nakit avans sağlayacağını duyurdu. Nakit avansı 0 faizle yani faizsiz bir şekilde veren Garanti BBVA, masraf kesintisi yapmayacağını da açıkladı.

Taksit ile Geri Ödeniyor

Alınan nakit avansa ilişkin detaylı bir duyuru yayınlayan Garanti BBVA, hoş geldin kampanyası kapsamında çekilecek olan nakit avansın taksitli olarak geri ödenebileceğini duyurdu. Taksitli bir şekilde nakit avansı ödeyecek olan vatandaşların ise, 6 takside kadar taksitlendirmeden yararlanabileceği öğrenildi. Öte yandan Garanti BBVA’nın kampanya duyurusunda; “Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden müşterimiz olup, bireysel kredi kartı başvurusu yapın, başvurunuz onaylandığında 5.000 TL’ye varan faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans’tan 6 ay taksitle yararlanın!” ifadeleri yer aldı.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.