Garanti BBVA ve Shell iş birliği ile 200 TL akaryakıt hediye! Akaryakıtını hemen al!

Garanti BBA ile Shell ortaklığında akaryakıt kampanyası düzenlendi. Kampanya dahilinde Garanti BBVA müşterilerine 200 TL'ye kadar hediye akaryakıt verilecek. Müthiş kampanyanın detayları haberimizde yer alıyor.

PAYLAŞ
Güncel Haberleri Takip Et Google News ile Takip Et
GAZETE BANKA - Tonyukuk Hoca

Türkiye'nin en büyük özek bankalarından biri olan Garanti BBVA ile Shell ortaklığında akaryakıt kampanyası başladı. Söz konusu kampanya doğrultusundan banka müşterilerine 200 TL'ye kadar akaryakıt hediyesi verecek. Garanti BBVA ile Shell arasında imzalanan anlaşmaya göre banka müşterilerine verilecek hediye akaryakıt ile alakalı detaylar haberimizde yer alıyor.

HEDİYE AKARYAKIT NASIL KAZANILIR?

Garanti BBVA ile Shell anlaşması neticesinde bankanın müşterilerine vereceği akaryakıt ile alakalı detaylar da belli oldu. 31 Aralık 2021 tarihine kadar otomobili için Kazançlı Kasko veya Arabam Garantide sigortası satın alan bireysel ve KOBİ müşterileri, Türkiye’deki tüm Shell istasyonlarında geçerli 200 TL değerinde Smart puan avantajından yararlanabilecek.

KAMPANYA KATILIM ŞARTLARI NELER?

Kampanya Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet, garantibbva.com.tr ve şubelerden satın alınan Arabam Garantide ve Kazançlı Kasko poliçelerinde geçerlidir.

Eureko Sigorta’dan ilk kez kasko sigortası yapılması gereklidir. Eureko Sigorta’nın yenileme müşterileri kampanya kapsamına dahil değildir.

Kampanya sadece otomobil (binek araç) kullanım tipindeki araçlarda geçerlidir. Hafif ticari ve diğer araçlar kapsam dışındadır.

Kampanya kapsamında satın alınan her Arabam Garantide ve Kazançlı Kasko poliçesi için 200 TL değerinde Smart puan avantajı sağlanır. Smart puanlar istenilen bir araçta kullanılabilir.

KAMPANYA SÜRESİ NE KADAR?

Kampanya 18 Ekim 2021 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Poliçe tanziminin (üretim) belirtilen kampanya süresi içinde yapılmış olması gerekmektedir.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
Önemli Haber