Bankacılık

Garanti BBVA’dan emeklilere son duyuru: Hemen başvurana karşılıksız 7 bin 500 TL’lik ek ödeme hizmeti!

Yeni dönemde dara düşen emekli vatandaşlar için iki farklı başlık altında ek ödeme kampanyaları geliştiren Garanti BBVA, toplamda 7 bin 500 TL’yi bulan ek ödeme kampanyalarına ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

GARANTİ BBVA EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASI EYLÜL 2022

Yenilenen SGK maaş ödemeleri protokolü kapsamında sene başında güncellemiş olduğu emekli promosyonu tutarları ile emekli vatandaşların bütçelerini ferahlatmayı hedefleyen Garanti BBVA, artan enflasyon karşısında promosyon tutarlarına ilişkin yeni bir hamle yaptı.

Son dönemlerde gelişen olumsuz ekonomik faktörler sebebi ile giderek artan enflasyon karşısında dara düşen emekli vatandaşlar için promosyon tutarlarını güncellediğini duyuran Garanti BBVA, emekli maaşı hesabını taşıyan ve en az 3 yıl kalma sözü veren tüm yeni müşterilerine şu tutarlarda ek ödeme yapacağını bildirdi:

  • SGK emekli maaşı 1.499 TL ve altı tutarlarda olanlara ödenecek olan promosyon: 4.000 TL
  • SGK emekli maaşı 1.500- 2.499 TL aralığında olanlara ödenecek olan promosyon: 5.000 TL
  • SGK emekli maaşı 2.500 TL ve üzeri tutarlarda olanlara ödenecek olan promosyon: 6.000 TL

GARANTİ BBVA EMEKLİ EK KAMPANYASI

Ülkemizin önde gelen özel bankalarından birisi olan Garanti BBVA yeni dönemde geçim derdine düşen tek maaşlı emekli vatandaşlar için özel olarak geliştirmiş olduğu 6 bin TL üst limitli emekli promosyonu kampanyasından sonra yeni bir ek ödeme kampanyası daha geliştirdiğini bildirdi. Banka, yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Garanti BBVA’nın resmi internet sitesi aracılığı ile duyurulmuş olan emekli ek kampanyası kapsamında bir kereliğe mahsus olmak üzere toplamda bin 500 TL tutarında ek ödeme yapılacağı bilgisi kaydedildi. Söz konusu bin 500 TL’lik promosyon ödemesi harici nakit hizmetinden yararlanmak isteyen emekli vatandaşların ise maaş hesaplarını taşıdıktan sonra ilgili banka kartları ile toplamda 500 TL’lik harcama yapmaları ve bankaya en az iki otomatik fatura ödeme talimatı vermeleri gerektiği bildirildi.

GARANTİ BBVA EMEKLİ KAMPANYALARINA NEREDEN VE NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Garanti BBVA tarafından geliştirilmiş olan 6 bin TL üst limitli emekli promosyonu kampanyası ve harici bin 500 TL’lik ek ödeme kampanyası, vatandaşların dikkatlerini çekmeyi başardı. Emekli vatandaşlar, ilgili kampanyalardan yararlanabilmek adına nereye başvuru yapmaları gerektiğini araştırmaya başladı. Garanti BBVA yeni kampanyalarının başvuru süreçlerine ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Garanti BBVA 6 bin TL üst limitli emekli promosyonu kampanyasından yararlanmak isteyen emekli vatandaşların bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı kanalı veya banka şubeleri aracılığı ile maaş hesabı taşıma talimatı vermeleri gerektiğini ifade etti.

Garanti BBVA maaş hesabını taşıyarak 6 bin TL’ye kadar promosyon ödemesi alan emekli müşterilerinin bankanın mobil uygulaması veya diğer iletişim kanalları aracılığı ile fatura ödeme talimatı verebileceklerini ve yine aynı iletişim kanalları üzerinden kart başvurusu yaparak 500 TL’lik harcama şartını yerine getirebileceklerini bildirdi.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.