BankacılıkGündem

Garanti BBVA’dan müşterilerine destek: E-ticaret sitelerinden alışveriş yapanlara 200 TL hediye edilecek!

Bir süredir ekonomi piyasalarında gözlenen yukarı yönlü hareketler gıdadan tekstile, emlaktan otomotive hemen hemen her alanda yüksek oranlı zamların ortaya çıkmasına sebep oldu. Hali hazırda giderleri artan ancak gelirleri sabit olan vatandaşlar, mecburi alışverişlerini dahi lüks olarak değerlendirmeye başlayarak temel ihtiyaçları için destek arayışı içerisine girdiler. Bu kapsamda özellikle bankalar tarafından düzenlenen kart kampanyalarını yakından takip eden vatandaşlara, son müjdeli haber Garanti BBVA tarafından verildi.

Garanti BBVA'dan müşterilerine destek: E-ticaret sitelerinden alışveriş yapanlara 200 TL hediye edilecek!

Garanti BBVA, resmi internet sitesi aracılığı ile bir duyuru yayınlayarak bazı e- ticaret siteleri ile el sıkıştığını ve bu kapsamda da yeni bir kampanya geliştirdiğini açıkladı. Banka, ilgili kampanyasına ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Garanti BBVA’dan E-Ticaret Sitesi Harcamalarına Destek!

Ülkemizin önde gelen özel bankalarından birisi olan ve geliştirdiği avantajlı içerikli kampanyaları sayesinde müşteri sayısını günden güne arttıran Garanti BBVA, ay sonuna kadar geçerliliği olan yeni alışveriş kampanyasının detaylarını duyurdu.

Garanti BBVA tarafından yapılan yeni kampanya duyurusuna göre 30 Haziran tarihine kadar Trendyol, HepsiBurada, GittiGidiyor ve N11 platformları aracılığı ile yapılacak olan her 500 TL ve üzeri tutarlı harcamaya 40 TL, toplamda ise 160 TL hediye para ödülünün verileceği bilgisi kaydedildi.

Garanti BBVA'dan müşterilerine destek: E-ticaret sitelerinden alışveriş yapanlara 200 TL hediye edilecek!

Garanti Pay ile Ödeyene Ek Hediye!

Garanti BBVA tarafından yapılan yeni kampanya duyurusuna göre ilgili e-ticaret siteleri aracılığı ile yapılan alışveriş harcamalarının Garanti Pay ile ödenmesi durumunda alışveriş başına 10 TL, toplamda 200 TL tutarında bonus hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi.

Garanti BBVA’nın E-Ticaret Alışverişi Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlanır?

Garanti BBVA tarafından duyurulmuş olan yeni alışveriş kampanyasına Bonus Flaş uygulaması aracılığı ile katılım sağlanabilmektedir. Ayrıca bankaya kayıtlı bulunan cep telefonu aracılığı ile ONLINE yazıp, 3340’a kısa SMS gönderilerek de kampanyaya katılım sağlamak mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.