Bankacılık

Garanti BBVA’nın Satıştaki Gayrimenkul Listeleri Güncellendi; Şans İstanbulluların Yüzüne Güldü! Bu Fiyata İstanbul’un O İlçesinde Başka Hiçbir Ev Yok…

İcralık konut satışları yalnızca konut almak isteyen vatandaşların değil, aynı zamanda yatırım yapmak isteyen vatandaşların da gözde yöntemlerinden biri oluyor. Her iki nedenle de icralık konut ilanları satışlarını sıkı sıkıya takip eden vatandaşlara bir müjde de Garanti BBVA isimli bankadan geliyor. Konut ilanlarına üç yeni konut eklemiş olan Garanti BBVA, İstanbul ilinden 3 farklı konutu satışa çıkarmış bulunuyor.

İstanbul’da Konutlar Sadece Garanti BBVA’da 750 Bin TL’den Başlıyor

Artan konut fiyatlarına karşın konut satışlarında Katma Değer Vergisi (KDV) almayan Garanti BBVA, uygun ihale başlangıç bedeli sağlıyor. Konutlarını genellikle e-İhale yöntemi ile satışa çıkaran Garanti BBVA, İstanbul ilinin Esenyurt ilçesinde yer alan 2+1 genişliğindeki bu daireyi de e-İhale yöntemi ile satışa çıkarıyor. Garanti BBVA’nın 120 metrekare genişliğindeki bu konut için istediği ihale bedeli ise, 750 bin TL olarak açıklanmış bulunuyor.

Garanti BBVA’da İkinci Daire de Esenyurt’ta

İstanbul’dan yeni satışa çıkardığı ikinci daireyi de Esenyurt’tan satışa çıkaran Garanti BBVA, ilçenin Yeşilkent bölgesinden satışı gerçekleştireceğini ilan ediyor. 110 metrekare genişliği bulunan ve 2+1 kulanım alanı sunan bu dairenin muhteşem bir konumda olduğunu ilanıyla kamuoyuna bildiren Garanti BBVA, bu konutun ihale başlangıç bedelini ise 800 bin TL’de tutuyor.

Garanti BBVA’nın Son Yeni Konutu 1 Milyon TL’nin Üzerinde

Dairelerinin bedellerini ekspertizlere belirleten Garanti BBVA, ihale başlangıç bedelini bu çalışma sonrasında belirliyor. İstanbul’dan yeni satışa çıkardığı sonuncu dairesini de Esenyurt’tan satışa koyan Garanti BBVA, 2+1 kullanım alanı sunan bu dairenin ihale başlangıç bedelini ise, bölgenin yine altında tutarak 1 milyon 150 bin TL şeklinde belirlemiş bulunuyor.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.