Bankacılık

Garanti, Odeabank ve Fibabanka’dan benzersiz fırsat! 3 bankadan şubeye uğramadan 20 bin TL direkt hesabında

Teknolojinin hayatımıza kattığı yeniliklere her gün bir yenisi ekleniyor. Öyle ki, geçen ay hayatımıza giren bir yenilik bugün çağ dışı sayılabiliyor. Hayatımızı gittikçe kolaylaştıran yenilikler beraberinde yeni harcamalar getiriyor. Özellikle son zamanlarda, tüm dünyayı etkisi altına alan ekonomik kriz insanların kazancını silip süpürürken, bunun üstüne eklenen her yeni harcama vatandaşın nakit ihtiyacını arttırıyor. Birikim yapmanın artık eskisi gibi kolay olmadığı günümüz dünya şartlarında, vatandaşlar nakit ihtiyaçlarını gidermek için bankaların kapılarını aşındırıyor. Bankalar ise vatandaşların nakit ihtiyaçlarını karşılamak için fırsatlarına her gün bir yenisini ekliyor. Her yeni üründe, ekonomik olarak daha az yıpratıcı ürünleri hizmete sunarken bu hizmetlerin gün geçtikçe daha kolay ve zahmetsiz alınması için çalışmalarını sürdürüyorlar. Bu nakit destek sağlayan ürünlerin belki de en avantajlıları ise Garanti BBVA, Odeabank ve Fibabanka’dan geliyor.

Odeabank Nakit İhtiyaç Kredisi

Gelişen teknoloji ile bankaların şubelerine gitmek yerine internetten birçok ihtiyacımızı giderebiliyoruz. Bu hizmete en son olarak nakit ihtiyaçlarımızı karşılamak bankalara başvurduğumuz nakit ihtiyaç kredileri eklendi. Odeabank müşterilerinin hizmetine sunduğu nakit ihtiyaç kredisi için şubeye gitmenize gerek yok. İnternet bankacılığı ve mobil uygulamalar üzerinden başvuru yapabildiğiniz bu hizmet nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için benzersiz fırsatlar sunuyor. Banka, nakit ihtiyaç kredisinde uygulanacak faiz oranını %2,54 olarak belirlediğini resmî web sitesi üzerinden duyurdu. Kullanabileceğiniz vade süresini 50.000 TL ve altındaki tutarlar için en fazla 36 ay, 50.000 TL ve üzerindeki tutarlar içinse en fazla 24 ay olarak seçebilirsiniz.

Garanti BBVA Nakit İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin en çok müşteriye sahip özel bankalarından birisi olan Garanti BBVA, nakit ihtiyacı olan müşterilerine şubeye gelmeden yararlanabilecekleri yeni nakit ihtiyaç kredisinin ayrıntılarını resmî web sitesi üzerinden paylaştı. Banka müşterilerinin hizmetine sunduğu bu yeni kredi hizmeti için faiz oranı ve vade süresinin kullanılacak nakit kredi tutarına göre değişkenlik gösterdiğini açıklamalarına ekledi. Açıklanan faiz oranları en az %1,99 , en yüksek ise %2,29 seviyesinde. Vade süresi ise 50.000 TL ve altındaki kullanımlar için 36 ay, 50.000 TL ve üzerindeki kullanımlar içinse 24 ay olarak belirlendi

Fibabanka Nakit İhtiyaç Kredisi

Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılama noktasında birbirleriyle sıkı rekabet içinde olan bankalardan biri olan Fibabanka, sağladığı avantajlarla ve kolay kullanımıyla oldukça dikkat çeken nakit ihtiyaç kredisini müşterilerinin kullanımına sundu. Bankanın sunduğu nakit ihtiyaç kredisi, kullanılan vadeye göre değişen bir faiz oranı var. En fazla 36 ay vade kullanabildiğiniz kredi için en düşük faiz oranı ise %1,85 olarak belirlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.