Gazetebanka.com, Türkiye'nin ve Dünya'nın en büyük haber platformlarından Gather'da!

Gazetebanka, tarafsız ekonomi haber anlayışıyla devam ettiği çalışmalarında önemli bir anlaşmaya daha imza attı. Gazetebanka.com olarak Türkiye'nin ve Dünya'nın en önemli mobil haber platformlarından Gather'deyiz!

PAYLAŞ
Güncel Haberleri Takip Et Google News ile Takip Et
GAZETE BANKA - Tonyukuk Hoca

Gazete Banka haber sitesi olarak birçok önemli platformla yayın ortaklık anlaşmalarımız devam ediyor. Gazetebanka.com adresi olarak bundan sonra Gather'de de yayıncı olacağız. Türkiye'nin ve Dünya'nın en önemli haber platformlarından biri olan Gather, Gazetebanka.com ile yayın ortaklığı işbirliğine gitti.

EKONOMİ VE FİNANSIN GÜNDEMİ GATHER'DE!

Gazetebanka.com olarak Türkiye ve Dünya'daki önemli ekonomik ve finansal gelişmeleri yayınlamaya devam ediyoruz. Bundan sonra bizleri Gather adresinden de takip ederek son dakika gelişmelere ulaşabilirsiniz. Kripto para dünyası, dövizdeki gelişmeler, bankacılık sektöründeki önemli haberler ve ekonomi dünyasına dair merak ettiğiniz birçok detayı bundan sonra Gather'de bulacaksınız.

GATHER'DE BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ!

Gazetebanka'yı bundan sonra Gather mobil uygulaması üzerinden de kolaylıkla takip edebilirsiniz. Gather uygulamanız yoksa iOS ve Android uygulamalarını App Store ya da Google Play üzerinden indirebilirsiniz.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
Önemli Haber