Bankacılık

Geçim sıkıntısı çekenlere faizsiz 5 bin TL nakit müjdesi

Geçim sıkıntısı çeken nakit paraya ihtiyaç duyan ailelerin yararlanabilecekleri bu kampanya dahilinde başvurular başladı. ING bank tarafından başlatılan kampanya çekilen kredi tutarı üzerine eklenen yüksek oranlı faizden kaynaklanan sıkıntıları da ortadan kaldırıyor. ING bank internet sitesi üzerinden 5 bin TL faizsiz kredi kullanımı için yapılacak başvuru şartlarını duyurdu. 

Faizsiz Kredi Kullanmak İsteyenler Ne Yapacak?

Zor dönemlerden geçenler ING Bank'ın sağladığı faizsiz nakit para desteğinden yararlanmak isteyen vatandaşlar konunun ayrıntılarını merak ediyor. ING bank müşterilerine özel sunduğu turuncu ekstra hesap kapsamında faizsiz 5 bin TL kullanılabiliyor. Bu kampanya yalnızca turuncu ekstra hizmeti altında sunulan özel bir içeriğe sahiptir. 

Nakit 5 bin TL çekim fırsatı sunan turuncu hesap faiz almadan parayı kullanabilmeyi de destekliyor. Aylık olarak turuncu ekstra hesabı içerisinden düzenli harcamaların yapılıyor olması şartı aranıyor.

Kampanya Detayları

5 bin TL faizsiz kredi fırsatından yararlanmak isteyen vatandaşların yapmaları gereken tek şey turuncu ekstra kart sahibi olmak. ING bank başvuru merkezleri kullanılarak yeni bir kart sahibi olunabilir. Aylık olarak turuncu ekstra kart içerisinde yapılacak bin TL'lik harcama kapsamında istenildiği anda 5 bin TL’lik faizsiz kredi imkanından yararlanılabilecek. 

Kampanya dahilindeki faydalardan yararlanabilmek için 5 Kasım 2021 tarihi öncesinde başvuru işlemlerinin olmazsa gerekiyordu ancak ING bank aracılığı ile 5 bin TL kredi tutarından %1.59 faiz oranı ile faydalanılabilir. Ödemeler banka aracılığı ile 24 ay vadede tamamlanabilir. Bu oran yüzde 1.59 faiz üzerinden aylık 261.61 TL'ye denk geliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.