Bankacılık

Gelir belgesi beyanı yapamayan gençler ve ev hanımlarına müjde! O bankalar anında gelir belgesi beyanı olmadan 10.000 TL veriyor!

Bilindiği üzere bankalar müşterilerine kredi verirken geri ödemesi konusunda sorun yaşamayacakları sabit geliri olan ve gelir belgesi beyanında bulunan müşterilere kredi vermeyi öncelikli hale getirmektedir. Çekilen kredilerin geri ödemesi konusunda sorun yaşamak istemeyen bankalar gelir belgesi beyanında bulunamayanlara kredi verme konusunda tereddüt etmekteler. Durum böyle olunca geçler, öğrenciler ve ev hanımları aniden gelişen nakit ihtiyaçlarını karşılamak için kredi çekerken zorluklar yaşamaktadırlar. Maaş bordrosu gibi gelir belgesi beyanında bulunanlar kolaylıkla kredi alabilirken maaş bordosu beyanında bulunamayanlar kredi çekerken zorluk yaşamaktadırlar. Bazı bankalar ise ev hanımları ve öğrenciler gibi düzenli maaş geliri olmayanlar için kira geliri ya da menkul kıymet geliri olan müşterilerine özel kredi imkânı sağlamaktadır. Maaş bordrosu göstermeden kira geliri a da menkul kıymet geliri gösterenlere kolaylıkla kredi imkânı sağlanmaktadır. İşte maaş geliri belgesi beyanında bulunmadan kredi çekebileceğiniz o bankalar ve kampanyaya dair ayrıntılar!

TEB Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Türkiye Ekonomi Bankası gelir belgesi beyanı istemeden kredi imkânı sunan bankalar arasında yer almaktadır. Kampanya kapsamında TEB 36 ay vadeli %2.33 faiz oranı ile kredi imkânı sağlamaktadır. Sunulan kredi kapsamında %2,33 faizli ve 36 ay vadeli 10.000 TL kredinin aylık 444.20 TL taksit ödemesi bulunmaktadır.

Odeabank Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Odeabank müşterilerine 36 ay vade ile %2.51 faiz oranlı kredi imkânı sağlamaktadır. Verilen kredi kapsamında müşterilerden herhangi bir gelir belgesi beyanı istemeyen banka uzun vadeli uygun faiz oranlı kredi imkânı sağlıyor. Kampanya kapsamında 36 ay vadeli %2.51 faiz oranı ile çekilen 10.000 tl kredinin aylık taksit ödemesi 458,86 olarak belirlenmektedir.

ING Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Gelir belgesi beyanı istemeden kredi imkânı sunan bankalar arasında yer alan ING müşterilerine 36 ay vadeli %2,39 faiz oranı ile kredi imkânı sağlamakta. %2,39 faiz oranı ve 36 ay vade ile 10.000 tl kredi çekmek isteyenler aylık 449 TL taksit ödemesi hesaplanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.