BankacılıkEditörün SeçimiGündem

Genç girişimcilere kredi desteği! Halkbank 60 ay vadeli Teknokent destek paketini duyurdu! Başvuran 750.000 TL alacak

Devletin desteklediği üretim faaliyetlerine bankalardan destek. Genç girişimcilerin iş hayatına atılma sürecine destek olacak Halkbank özel kampanyasını duyurdu. Tekno girişimci kredisi şartlar karşılandığında anda 500 bin TL olarak hesaplara yatırılacak.

Tekno Girişimci ve Teknokent Destek Paketleri Açıklandı!

Halkbank tarafından iki farklı destek paketi geldi. Tüm girişimcilerin yararlanabileceği 500 bin TL kredi kullanılabilecek. Bir diğer fırsatta 750 bin TL’ye kadar kredi talepleri kabul edilecek. Bankanın kampanyası kapsamında tüm detaylar netleşti.

Tekno girişimci kredisi talep edenlere 500.000 TL yatırılacak. Teknokent destek paketi adı altında kredi 750 bin TL 60 ay vade seçeneği ile 12 ay geri ödemesiz olarak alınabilecek.

Halkbank Tekno Girişimci Kredisi Başvuru Şartları

Halkbank’ın sunduğu tekno girişimci kredisi paketinden yararlanmak isteyenlerin belirli şartları karşılaması gerekiyor. Bu şartlar arasında şunlar yerini alıyor:

  • Çeşitli bakanlıklar, TÜBİTAK ve KOSGEB gibi kuruluşlardan teknoloji odaklı destek programlarına katılmak
  • Teknoloji geliştirme bölgelerinde aktif faaliyet göstermek buna Teknokent ve Teknopark dahil
  • Bilişim ve yazılım alanında bir uğraşıya sahip olmak

Halkbank Tekno Destek Paketi Faydası

Halkbank tarafından girişimcilere sunulan 750 bin TL değerindeki tekno destek paketi belirli faydaları da içeriyor. Özel olarak sunulan bu fırsat:

Teknopark ya da Teknokent üzerinden ticari faaliyeti bulunanların kendisine ait bir iş yeri olmasa dahi kendi işini kurabilmek için girişimci firmalardan yararlanması sağlanacak.

Bu durum finansman dışında ek bir destek sağlayacak.

Halkbank’tan Kira Desteği!

Halkbank 750 bin TL’ye kadar kullanılabilecek kredi desteğinin yanında ek fırsatlar sunuyor. 12 ay ön ödemesiz 60 ay vade seçeneği dışında özel hizmetlerden de yararlanılabilecek.

  • Ücretsiz danışmanlık hizmeti başta olmak üzere
  • Ek masraflı bankacılık ürünlerinden muaf olmak
  • Özel kira desteğinden yararlanmak
  • Eğitim desteğinden yararlanmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.