'Gençler geleceğimiz' diyen Halkbank girişimci kredisini oluşturdu!

Halkbank'ın her ay yenilenen kampanyaları arasında bu sefer değer görenler genç girişimciler oldu. Genç girişimci kredisi ile iş kurmak ve iş sahibi olmak isteyen bütün genç bireylerin hayalleri gerçek oluyor. Halkbank genç girişimcilerin her zaman arkasında.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
'Gençler geleceğimiz' diyen Halkbank girişimci kredisini oluşturdu!
Halkbank’ın her ay yenilenen kampanyaları arasında bu sefer değer görenler genç girişimciler oldu. Genç girişimci kredisi ile iş kurmak ve iş sahibi olmak isteyen bütün genç bireylerin hayalleri gerçek oluyor. Halkbank genç girişimcilerin her zaman arkasında.
Gazete Banka - Tolgahan Sarıkaş

Halkbank’ın bankacılık tarihi boyunca her zaman öncelikle gençleri desteklediği görülmüştür. Genç girişimci olmak istiyor fakat bunu sağlayabilecek maddi durumu olmayan bireyler Halkbank’a koştu. Halkbank gençlerin işsizliğine ve gelecek karamsarlığına çare oldu.

Halkbank Genç Girişimci Kredisi Nedir?

Halkbank’ın bünyesinde oluşturulan genç girişimci kredileri üniversitelerin veya yüksek okulların İlgili bölümlerinden mezun olan kendi bölümü ile ilgili tecrübesi olmadan iş kurmak isteyen 35 yaşını aşmamış kişilere verilen kredidir. Üniversite öğrencilerinin en büyük korkusu olan işsizlik sorununa çözüm bulan Halkbank gençlerden desteğini esirgemedi. Halkbank’ın bir girişimci kredisi ne başvurmak için üniversitelerden mezun olmak yeterlidir. Kredi başvurularım Halkbank müşterileri için mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden kolayca yapılabilmektedir. Başvuru yapacak kişi Halkbank müşterisi değilse müşteri hizmetlerini arayarak ya da herhangi bir Halkbank şubesine giderek hem müşteri olabilir hem de kolaylıkla genç girişimci kredisi ne başvuru da bulunabilir.

Halkbank Genç Girişimci Kredi Özellikleri

Halk Bankası’nın gençlere özel hazırladığı bu kampanyadan sadece 35 yaşını aşmamış bireyler faydalanabilir. Bu sayede gençlerin işsizlik sorununun büyük bir kısmı ortadan kaldırılmış olacaktır. Kendi işini kurmak isteyen ve ayakları yere gücünü basan her genç girişimci Halkbank ile işe kavuşabilir. Halkbank genç girişimci kredi özellikleri tamamen gençlerin kapasite ve durumlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Halk Bankası’nın genç girişimci kredisinin özelliklerinden bahsedecek olursak, özellikler şu şekildedir:       

  • Genç girişimci kredi kampanyasında azami kullanılabilecek kredi miktarı 200.000 TL’dir.
  • Krediler istenildiği taktirde aylık eşit taksitli bir şekilde yatırılabilir, bunun yanı sıra tamamen de girişimciye verilebilir.
  • Diğer bir özellik ise 12 ay boyunca ana para ödemesi başlatılması ve 12 aydan sonra başlatılan anapara ödemesi ile vade ayı toplam 60 aydır.

Genç Girişimci Kredi Kampanyasından Kimler Faydalanamaz?

Halk Bankası’nın, İsminden de anlaşılabileceği gibi genç girişimci kredisi sadece gençlerin ve iş kurmak isteyen bireylerin kullanımına açık bir kredidir. Kredi şartlarımda bulunan yaşlıların aşan hiçbir birey bu krediden faydalanamaz ve krediyi kullanma hakkı yoktur. Kredi başvuru aşamasında kişinin tüm bilgilerine bakılır ve genç girişimci kredisi ne uygun olup olmadığı tespit edilerek kredi verilip verilmeyeceğine karar verilir.
 

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN