Bankacılık

Gıda alışverişine 60 TL iade fırsatı duyuruldu: Market, kasap, manav, şarküteri alışverişi ucuza geliyor

Akbank Eylül ayı sonuna kadar yapılacak gıda ürünleri alışverişine 60 chip para hediye ediyor. Tek seferde yapılacak ikinci ve daha sonraki 250 TL ve üzeri sektör alışverişlerine toplamda 60 TL chip para hediye ediliyor.

Aylık gıda alışverişini ucuza getirecek olan kampanya başvuruları alınmaya devam ediyor. Her evin ihtiyacı demirbaş ürünler belirli dönemlerde yapılan banka kampanyaları ile indirimli olarak satın alınabiliyor. Bu süreçte belirli şartları yerine getirenler internet harcamaları da dahil olarak sunulan faydalanan yararlanabiliyor.

60 TL CHİP PARA KAZAN KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Kampanya kapsamında geçerli olan sektörler arasında kasap, manav, market, şarküteri yerini alıyor. 250 TL ve üzeri her alışverişe 20 TL toplamda 60 TL chip para kazanılıyor. Kampanyanın geçerli olabilmesi için Akbank Mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanması gerekiyor. Yalnızca bireysel Akbank Kart sahipleri kampanyadan yararlanabiliyor.

60 TL CHİP PARA KAZAN KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Akbank Mobil kullanıcılara özel sunulan harcadıkça kazandıran kampanya için katılım süreci devam ediyor. Kampanyaya katılmak isteyenler Akbank Mobil ya da Juzdan uygulamasını cep telefonuna indirmelidir. Uygulama içerisinde yer alan kampanya bulunarak “Hemen Katıl” butonuna basılır. İstendiğinde sms ile katılım sağlanabilir. Cep telefonunun mesaj kısmına Eylül yazıp 4566’ya kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterlidir. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra Akbank tarafından “Kayıt Oldunuz” yazısını içeren bir sistem mesajı gönderilir. Bilgi mesajı alındıktan sonra kampanyaya katılım sağlanmalıdır.

60 TL CHİP PARA KAZAN KAMPANYASINA BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Akbank aktif bireysel kart sahipleri kampanyadan yararlanabiliyor. Ticari kart, ek kart, Axess kart sahipleri kampanyaya katılamıyor. Fatura ödeme talimatları, chip para ile yapılan alışverişler, nakit işlemler, EFT/Havale işlemleri, kartla para yükleme işlemleri, BES işlemleri ya da vergi ödemeleri alışveriş kampanyasına dahil edilemiyor. Akbank sunmuş olduğu kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı iptal etme hakkını kendinde saklı tutar.

Akbank kart sahipleri manav, şarküteri, kasap ve market alışverişini indirimli olarak yapabiliyor. 60 TL chip para açıkta bulunan aktif hesaba yükleniyor. Ödülün yüklenebilmesi için kart ve kartın bulunduğu hesabın açık olması gerekiyor. İptal ya da iade işlemlerinde kazanılan ödül hesaptan geri alınıyor.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.