Bankacılık

Gıda alışverişini ucuza getiren kampanya paylaşıldı: Her alışverişe 150 TL hediye edilecek

Ziraat Bankası Bankkart sahiplerine özel kampanyasına duyurdu. Market alışverişine 150 TL Bankkart lira hediye edilecek. Belirli sektörlerde yapılacak olan harcamalar toplamda 150 TL Bankkart lira kazandıracak.

150 TL BANKKART LİRA KAZAN KAMPANYASINA NASIL KATILINIR?

Ziraat Bankasının banka müşterilerine özel sunduğu kampanya Eylül ayı sonuna kadar devam ediyor. Market, manav, kasap, bakkal, şarküteri kategorilerinde yapılacak olan tek seferlik 300 TL ve üzeri alışverişe 25 TL toplam 150 TL Bankkart lira hediye edilecek. Kampanyaya başvuruda bulunmak isteyenlerin öncelikle Ziraat Bankası müşteri hesabı açtırması gerekiyor. Dijital ortamda müşteri hesabı açıldıktan sonra kampanyaya başvuruda bulunabiliyor.

150 TL BANKKART LİRA KAZAN  KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin başvuruda bulunması gerekiyor. Mobil uygulama üzerinden ya da sms ile katılım sağlanabilir. 30 Eylül tarihine kadar başvuruların yapılmış olması ardından belirli sektörlerde alışveriş tutarının gerçekleştirilmesi gereklidir. E-ticaret alışverişleri sürece dahil edilmiyor. Başvuruda bulunmak isteyenler Bankart Mobil uygulaması ya da bankkart.com.tr adresi üzerinden sisteme giriş yapmalıdır. Kampanya bulunarak “Hemen Başvur” tuşuna basılması yeterlidir.

Sms ile başvuru yapmak isteyenler cep telefonunun mesaj kısmında MARKET yazarak 4757‘ye kısa mesaj olarak gönderebilir.

150 TL BANKKART LİRA KAZAN KAMPANYASINA BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Kampanyaya başvuru yapıldıktan ve gerekli harcama şartı yerine getirildikten hemen sonra müşteri hesabına kazanılan tutar aktarılır. Her müşteri en fazla 150 TL Bankkart lira kazanabilir. Bankkart ücretsiz ürünler, Bankkart Business, Bankkart Başak ile yapılacak harcamalar dahil değildir. Kampanya sadece asıl kart sahipleri için geçerlidir. Para yükleme işlemleri kampanya sürecine dahil edilmiyor. İptal veya iade işlemlerinde tutar hesaptan geri alınıyor. Yeterli miktarda Bankkart lira bulunmadığında hesap özetine borç olarak yansıtılıyor. Ziraat Bankası sunmuş olduğu kampanya üzerinde değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını kendinde saklı tutar.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.