BankacılıkEditörün SeçimiGündem

Market fiyatları arttı, bankalar desteklere başladı! Vakıfbank, 150 TL ödemeyi hesabınıza tanımlayacak: Son tarih yaklaşıyor! 📌

Geçim sıkıntısı çeken dar gelirli vatandaşlar, aylık alışverişini kazanca dönüştürmek isteyenler için banka 150 TL Worldpuan kampanyasını duyurdu. Gıda marketi, kasap, şarküteri ve manav alışverişine özel yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişe 15 TL toplamda 150 TL Worldpuan kazanılıyor.

KAMPANYANIN SON GÜNÜ NE ZAMAN?

VakıfBank Worldcard sahipleri için geçerli olacak kampanya 31 Ağustos tarihine kadar devam ediyor. Kampanya kapsamında ek kart ya da sanal kart ile yapılacak harcamalarda kabul ediliyor. Her müşteri en fazla 150 TL Worldpuan kazanabilir.

KAMPANYAYA NASIL BAŞVURULUR?

Vakıfbank’ın sunduğu Harcadıkça Kazan kampanyasından yararlanabilmek için öncelikle kampanyaya katılım sağlamak gerekiyor. Bankada kayıtlı cep telefonu numarası üzerinden şifre ile katılım sağlayabilmek için mesaj kısmına GIDA yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesi yazılmalı 6635’e kısa mesaj olarak gönderilmelidir.

Online olarak mobil uygulama aracılığı ile yapılacak başvurular için; Vakıfbank Mobil uygulamasına giriş yapılır. Uygulama içinde yer alan Cepte Kazan menüsüne tıklanır. “Hemen Katıl” butonu ile kampanyaya katılım sağlandıktan sonra harcama yapılmalıdır.

KAMPANYADAN KİMLER YARARLANABİLİR?

VakıfBank’ın müşterilerine özel sunmuş olduğu kampanya 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Aynı gün içinde yapılacak olan tek seferlik alışverişlerden ilki kabul edilir. Kampanyaya fiziki POS cihazı üzerinden ya da internet üzerinden yapılan alışveriş ile katılınabilir. Mobil temassız ödeme yöntemi, iptal ya da iade işlemleri, puan kullanımları ya da nakit çekim işlemleri kampanyaya dahil edilmiyor.

150 TL NE ZAMAN HESABA YÜKLENİR?

Kampanya dönemi boyunca kazanılan Worldpuanlar 5 Eylül tarihinde kredi kartına yüklenir. Bir sonraki gün kullanıma hazır olarak sunulur. Kazanılan Worldpuanların son kullanım tarihi 1 ay boyunca geçerlidir. Kullanılmayan Worldpuanlar 6 Ekim tarihinde hesaptan geri alınır. Alışverişin Word POS cihazı üzerinden yapılması gereklidir.

KAMPANYA KATILIMI NASIL TAKİP EDİLİR?

Cepte Kazan kampanyası kapsamında 150 TL Worldpuan kazanma fırsatından yararlananlar uygulama içerisinden durumunu kontrol edebilir. “Geçerli harcamalar” ekranı içerisinde yapılan harcama detaylı olarak görülebilir. Vakıfbank sunduğu kampanya üzerinde durdurma, değiştirme ya da iptal etme hakkını kendinde saklı tutar.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.