Bankacılık

Giysi ihtiyacı olanlara destek geldi! O banka karşılıksız 100 TL sundu

Albaraka Mobil bankacılık kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Eflatun bankacılık uygulaması ile gün içinde yapılacak alışverişlere 100 TL Worldpuan hediye ediliyor. Şube üzerinden yapılacak başvurular sonrasında Eflatun Kredi Kartı sahibi olanlar Albaraka’nın sunduğu avantajlı tekliften yararlanabiliyor.

ALBARAKA 100 TL WORLDPUAN HEDİYE KAMPANYADAN NASIL YARARLANILIR?

Kampanya Albaraka Mobil uygulama ya da İnternet şubesi üzerinden yapılacak başvurularda geçerlidir. İlk kez banka müşterisi olacaklar görüntülü görüşme yolu ile bankaya hesabı oluşturabilir ve ardından Eflatun Kredi Kartına başvurular gerçekleştirebilir. Eflatun Kredi Kartı sahipleri giyim sektöründe yapacakları belirli alışveriş tutarına 100 TL Worldpuan kazanıyor.

ALBARAKA 100 TL WORLDPUAN HEDİYE KAMPANYANIN SON GÜNÜ NE ZAMAN?

Albaraka sunduğu kampanyaları belirli alışveriş tutarını gerçekleştirenler için aktif hale getiriyor. 14 Ekim tarihine kadar giyim sektöründe tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişe 20 TL, toplamda 100 TL Worldpuan kazanma şansı sunuyor. Kampanya dönemi boyunca her müşteri en fazla 100 TL Worldpuan kazanabiliyor.

ALBARAKA 100 TL WORLDPUAN HEDİYE KAMPANYADAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Kampanyadan sadece Eflatun Kredi Kartı sahipleri yararlanabiliyor. Ek kart ya da sanal kartlar sürece dahil ediliyor. İptal ya da iade işlemlerinde tutar hesaptan geri alınıyor. Farklı kampanyalarla birleştirilmesi mümkün değildir. Giyim sektörü dışında e-ticaret sitelerinden yapılacak harcamalar kampanya dahil değildir. Kazanılan Worldpuanlar yıl sonuna kadar kullanılabilir. Kullanılmayan puanlar hesaptan geri alınır. Albaraka Türk Katılım Bankası sunmuş olduğu kampanya kapsamında değişiklik yapma ya da durdurma hakkını kendinde saklı tutar.

ALBARAKA 100 TL WORLDPUAN HEDİYE KAMPANYAYA NASIL BAŞVURULUR?

Mobil bankacılık yolu ile görüntülü görüşme sayesinde kısa sürede müşteri olmak isteyenlerin albaraka.com.tr adresi üzerinden ya da Albaraka Mobil uygulaması üzerinden hesap açması mümkün hale geliyor. Şubeye gitmeye gerek kalmadan bulunan her yerden masrafsız olarak başvuru işlemi sağlanabiliyor. Bunun için kişinin yeni kimlik kartına sahip olması, telefonunun NFC özelliğini barındırması gerekiyor. Bu iki özellik bulunmazsa kurye aracılığı ile müşteri olma adımı tamamlanabiliyor. Sırasıyla yapılması gereken başvuru adımları:

  • Albaraka Mobil uygulaması cep telefonuna indirilir.
  • Müşteri olmak istiyorum” seçeneğine tıklanır.
  • NFC destekli üzerinde TC kimlik kartı bulunan yeni tip nüfus cüzdanı ile işlemler gerçekleştirilir.
  • Ekran üzerindeki yönlendirmeler takip edilerek kimliğin ön ve arka yüzü kameraya okutulur.
  • Kimlik taraması NFC sistemiyle tekrar yapılır.
  • Müşteri olabilmek için istenen kişisel bilgiler form üzerindeki alanlara girildikten sonra sözleşme onayı sağlanır.
  • Son olarak müşteri temsilcisine bağlanılarak görüntülü görüşme yolu ile hesap açma işlemi tamamlanır.
  • Kredi kartı başvurusu hesap açıldıktan sonra verilecek şifre ile uygulamaya giriş yapılarak kısa sürede sağlanabilir.
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.