Para Piyasaları

Google’dan Ethereum’a “Merge” kıyağı: Geri sayıma Google da başladı!

Kullanıcılar artık Google'da Ethereum Merge'in resmi lansman tarihini takip edebilir.

Ethereum Merge’in yaklaşmakta olan lansmanı konusunda artan bir heyecan var. Yükseltmeyle ilgili heyecan, Google’ı etkinliğin başlangıç ​​tarihini takip etmeye sevk etti.

Dünyanın en büyük arama motoru Google’da Ethereum Merge için geri sayım yapıldı. Ethereum meraklıları artık Google’da “Ethereum Merge” araması yaptıklarında Birleştirmenin yayınlanmasının beklendiği tarihi tam olarak takip edebilirler.

Yazma sırasında, Birleşmenin tam olarak dört gün ve 20 saat içinde yayınlanması bekleniyor. Birleştirme dağıtımı için geri sayım sayacının yanı sıra, ETH yatırımcıları, Ethereum hash oranı ve Merge zorluğu dahil olmak üzere yükseltmeyle ilgili diğer ayrıntıları da görebilirler.

Ethereum Birleştirme

Birleştirme, Ethereum’un İş Kanıtı (PoW) algoritmasından Hisse Kanıtı’na (PoS) geçişine yönelik önemli bir adımdır. TheCryptoBasic tarafından bildirildiği üzere, yükseltmenin 13 Eylül ile 15 Eylül 2022 arasında yayınlanması bekleniyor.

Ethereum bir PoS algoritmasına geçiş yaptığında, ağ nihayetinde kullanıcıları yıllarca hayal kırıklığına uğratan yüksek işlem ücretlerinden ve işlemlerin yavaş işlenmesinden kurtulacaktır. Bu beklentiler, ETH meraklıları arasında heyecan yarattı.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.