Bankacılık

Görüntülü görüşme yoluyla banka müşterisi ol: 300 TL nakit iade hediye ediliyor

TEB ilk kez banka müşterisi olanlara özel 300 TL’ye kadar nakit iade kampanyasını duyurdu. Görüntülü görüşme yolu ile banka müşterisi olanlar harcadıkça kazanıyor.

TEB 300 TL NAKİT İADE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

TEB dijital bankacılık uygulaması ile bulunan her yerden sadece görüntülü görüşme sistemini kullanarak CEPTETEB hesabı oluşturulabiliyor. CEPTETEB Banka kartı ile 6 ay boyunca online alışverişe %5 iade kazanılıyor. Kampanya kapsamında sunulan faydalanan yararlanmak isteyenler online alışverişlerinde her ay 50 TL, 6 ay boyunca da toplamda 300 TL’ye kadar nakit iade kazanabiliyor. CEPTETEB Mobil uygulaması ya da internet şubesi üzerinden alınacak özel davet kodu ile 1 yıllık hediye Blutv üyeliği de elde edilebiliyor.

TEB 300 TL NAKİT İADE KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

TEB görüntülü görüşme yolu ile banka müşterisi olanlara özel sunulan kampanya yıl sonuna kadar geçerliliğini koruyor. CEPTETEB Mobil uygulaması içerisinden görüntülü görüşme adımlarını tamamlamak yeterli oluyor. Bunun yanı sıra kampanyaya katılmak isteyenler CEPTETEB internet sitesi içerisinde yer alan “Müşteri Başvuru Formunu” doldurmaları yeterli oluyor. Yapılacak başvuru sonrasında banka kartı sahibi olanlar bu fırsatı değerlendiriyor.

TEB 300 TL NAKİT İADE KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Kampanya kapsamında sunulan faydadan yararlanmak isteyenler CEPTETEB Banka kartı ile toplamda aylık 1000 TL ve üzeri harcama yapmalıdır. Harcama koşulunu yerine getirenler %5 tutarına iade olarak alıyor. Bu da aylık 50 TL, 6 ay boyunca devam eden kampanya sonucunda 300 TL nakit iade kazanma anlamına geliyor.

CEPTETEB ÖDEME ÖNCESİ HESAP BAĞLAMA İŞLEMİ

Kampanya süreci devam ederken en fazla 300 TL iade alınabiliyor. Fiziki ve sanal POS üzerinden yapılacak işlemler sürece dahil ediliyor. CEPTETEB’li olduktan hemen sonra TEB şubelerine gelerek hesap açılışı yapanlar kampanyaya katılmak için CEPTETEB Banka kartının bağlı bulunduğu vadesiz hesaba tanımlı olması gerekiyor. Bunun için:

  • Mobil uygulama içerisinde yer alan “Kontrol Paneli” alanına gelinir.
  • “Kart Ayarları” kısmına giriş yapılır.
  • CEPTETEB Banka kartının ana hesabı olarak “CEPTETEB Vadesiz Hesap” seçilmelidir.
GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.