Para Piyasaları
Giriş Tarihi : 28-01-2021 11:44   Güncelleme : 28-01-2021 11:44

28 Ocak Perşembe Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. (ZOREN) Hisse Senedi Ne Kadar, Ne Olur? Değeri, Fiyatı, Yorum, Analiz

28 Ocak Perşembe Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. hisse senedi ne kadar oldu? Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. hisse senedi ne olur? Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. hisse senedi değeri, fiyatı, yorumu ve kapsamlı analizi haberimizde yer alıyor. 28 Ocak Perşembe Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. hisse senedi ile alakalı kapsamlı verilere ulaşabilirsiniz.

28 Ocak Perşembe Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. (ZOREN) Hisse Senedi Ne Kadar, Ne Olur? Değeri, Fiyatı, Yorum, Analiz
Emre Hoca

GazeteBanka.com Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. hisse senedi günlük analizi haberimizde yer alıyor. Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. hisse senedi ne kadar? Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. hisse senedi fiyatı, yorumu ve detaylı analizi hakkında ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. 28 Ocak Perşembe Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. hisse senedi hakkında tüm veriler aşağıda yer almaktadır.

Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. (ZOREN) Hisse Senedi Bugün Ne Kadar?

Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. hisse senedi açılış fiyatı bugün 2,76 TL olarak belirlendi. Önceki kapanış 2,79 TL olarak sonlanmıştı.orlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. hisse senedi gün aralığı ise 2,71 TL ile 2,84 TL arasında seyrediyor.

Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. (ZOREN) Hisse Senedi Analizi

Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. hisse senedi piyasa değeri 5,64B TL şeklinde seyrediyor. Son 52 hafta içerisinde 0,9 TL ile 3,2 TL arasında değere sahipti. Son 1 yılda yüzde 63.16 değer kazandı.