Dizi Haberleri
Giriş Tarihi : 15-12-2020 12:40   Güncelleme : 15-12-2020 12:40

Acun’a Kötü Haber: Özgü Namal Hükümsüz Dizinden Ayrıldı! Yerine Gelecek İsim…

Acun Ilıcalı'nın patronu olduğu Exxon platformunda yayına girecek olan Hükümsüz dizisinde şok ayrılık! 7 yılın ardından dizi setlerine dönme kararı alan Özgü Namal, diziden ayrılma kararı aldı. Eşinin vefatı sonrasında çocuklarına vakit ayırmak istediğini belirten 41 yaşındaki güzel oyuncunun kararı sonrası yerine geçecek isimler konuşulmaya başladı.

Acun’a Kötü Haber: Özgü Namal Hükümsüz Dizinden Ayrıldı! Yerine Gelecek İsim…
Enis Mutlu

7 yıllık aranın ardından dizi setlerine dönmeye hazırlanan Özgü Namal, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen platformunda yayınlanacak Hükümsüz dizisinden ayrılma kararı aldı! İsteği geri çevrilen 41 yaşındaki güzel oyuncu çekimleri Pandemi sebebiyle İzmir’e taşınan diziden ayrılma kararı aldı. Daha önce de senaryosunda değişiklik talep eden güzel oyuncunun talebi yapımcı Uslu tarafından geri çevrilmiştir. Pandemi Sebebi ile İstanbul’da çekilecek olan dizi setinin İzmir’e taşınacak olduğunun açıklanması ardından ise Özgü Namal için bardağı taşıran son damla oldu.

PROJEDEN AFFINIZI İSTİYORUM

Hatırlanacağı üzere geride bıraktığımız Ekim ayında güzel oyuncu, eşi Ahmet Serdar Oral’ı kaybetmişti. Derin üzüntü yaşayan Özgü Namal, eşinin vefatı ardından 7 yıllık verdiği ara sonrasında dizi setlerine ara vermiş ve Acun Ilıcalı’nın patronu olduğu Exxen platformunda yayınlanacak olan Hükümsüz dizisi ile setlere merhaba diyeceğini açıklamıştı. Dizinin senaristi Mustafa Uslu’ya senaryoda birkaç değişiklik talebini ileten güzel oyuncu ret cevabını almıştı. Covid-19 sebebi ile setin İstanbul’dan İzmir’e taşınması sonrasın Özgü Namal Hükümsüz dizisinden ayrılmak istediğini belirtti.

Alınan bilgiye göre güzel oyuncu Hükümsüz dizisinden ayrılma kararına sebep olarak çocuklarının eğitimi gösterdi. İzmir’e gidemeyeceğini açıklayan Özgü Namal, Hükümsüz projesinden affını isteyerek ayrılma isteğini iletti. Yapımcı şirket ise hemen harekete geçerek, Özgü Namal’ın yerine düşündükleri iki oyuncuya teklifi götürdü.

HÜKÜMSÜZ DİZİSİ İÇİN İKİ GÜZEL OYUNCUYA TEKLİF GÖTÜRÜLDÜ

Acun Ilıcalı’nın Exxen platformunda yayınlanacak olan dizide Özgü Namal ayrılığı sonrası yapımcı şirket kolları sıvayarak güzel oyuncunun boşluğunu doldurmak için harekete geçti. Yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre şirket, Özgü Namal’ın yerine Hande Soral veya Sedef Avcı isimleri ile görüşerek dizi için teklif götürecek.