Bankacılık
Giriş Tarihi : 19-06-2020 23:21

Çiftçilere büyük müjde: O banka 100 bin TL'ye 0,99 faiz oranını açıkladı, son başvuru 30 Haziran!

Önceki yıllarda tarım amacıyla kurulmuş olan Şekerbank, yine çiftçinin yanında! Başlattığı ‘Çiftçi Destek Paketi’ kapsamında Şekerbank, 100 bin TL’ye kadar çiftçilerin nakit ihtiyacını finanse ediyor. Üstelik aylık yüzde 0,99 faiz oranıyla kullandırdığı bu ihtiyaç kredisinde geri ödemeler de hasat dönemine göre belirleniyor. Sadece çiftçilerin faydalanabileceği bu kredinin sağladığı avantajlar, kullanım detayları ve özellikleri de bu haberimizde yer alıyor. 

Çiftçilere büyük müjde: O banka 100 bin TL'ye 0,99 faiz oranını açıkladı, son başvuru 30 Haziran!

Şekerbank, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’ne özel çiftçi ihtiyaç kredisi kampanyasını başlattı. Şekerbank, Dünya Çiftçiler Günü’ne özel geliştirdiği ‘Çiftçi Destek Paketi’ kapsamında 100 bin TL’ye kadar nakit finansmanı sağlıyor. Aylık yüzde 0,99 faiz oranı ile kullandırdığı bu kredinin geri ödemelerini de çiftçi hasat dönemine göre belirliyor. 

Hasat Kart Anlaşmalı Üye İş Yerlerine Özel 5 Ay Vadeye Sıfır Faiz Avantajı

Şekerbank, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’ne özel ‘Çiftçi Destek Paketi’ kampanyasını başlattı. Sadece çiftçilerin faydalanabileceği bu kredide, kredi dışında farklı avantajlar da sağlanıyor. Örneğin; Hasat Kart anlaşmalı üye yerlerinde 5 ay vade ile ödeme yapmayı kabul eden çiftçiler alışverişlerinde, sıfır faiz avantajından faydalanabilecekler. 

Çiftçi Destek Paketi Kredisinin Özellikleri ve Başvuru Detayları Neler?

Çiftçi belgesi olan vatandaşlara özel Şekerbank, Dünya Çiftçiler Günü kampanyasını başlattı. 30.06.2020 tarihine kadar tüm çiftçilerin nakit ihtiyaçları içi başvuru yapabileceği çiftçi destek kredisinin özellikleri ve başvuru detayları ise aşağıdaki gibi belirlendi:

Çiftçi destek kredisinin limiti 100 bin TL’dir. 

Çiftçilerin ihtiyaçlarının 100 bin TL’yi geçmesi durumunda Şekerbank, başka kampanyalar kapsamında kredi değerlendirmesi de yapmaktadır. 

Kredi için belirlenen vade süresi 24 aya kadardır. 

Kredi için belirlenen faiz oranı aylık yüzde 0,99’dur. 

Kredi geri ödemeleri çiftçinin hasat tarihine göre planlanmaktadır. 

Kredi için son başvuru tarihi 30.06.2020 günü mesai bitimine kadardır. 

Krediye başvurular Şekerbank şubeleri ve Şekerbank internet şubeden yapılmaktadır.