Bankacılık
Giriş Tarihi : 03-06-2020 20:17

Vergi Ödeme Günlerinde Nakite Sıkışan KOBİ’lere Özel VLimit Vakıfbank’ta

Vakıfbank vergi ödeme günlerinde nakite sıkışan KOBİ’lere özel VLimit kampanyasını duyurdu. VLimit ile hem taksitli kredi hem de ek hesap avantajlarını bir arada sadece Vakıfbank ile sağlanıyor. Vergi ödeme günlerinde nakite sıkışan KOBİ’lere kullandırılan VLimit, kredi borcu ödemesi yapıldıkça tekrar kullanıma açılarak KOBİ’lere destek oluyor.

Vergi Ödeme Günlerinde Nakite Sıkışan KOBİ’lere Özel VLimit Vakıfbank’ta
Tolga Sarıkas

Vakıbank KOBİ’lere özel olarak VLimit ile vergi ödemelerinde destek olmaya devam ediyor. Sadece vergi ödemeleri için kullandırılan VLimit, hem taksitli kredi hem de ek hesap avantajlarını KOBİ’ler için sağlıyor. Peki sadece KOBİ’lerin faydalanabileceği VLimit’in diğer özellikleri neler ve nasıl kullandırılır?

SADECE VERGİ ÖDEMELERİ İÇİN KULLANDIRILACAK

Vakıfbank’ın KOBİ’ler için özel olarak hazırladığı VLimit, sadece vergi ödemeleri için kullandırılmaktadır. Vergi ödeme günlerinde nakite sıkışan KOBİ’ler için hazırlanan VLimit, hem taksitli kredi hem de ek hesap avantajlarını aynı anda sağlamaktadır. Üstelik VLimit, KOBİ’lere özel hazırlanan geri ödeme imkanlarıyla kullandırılmaktadır. KOBİ’lerin faydalanabileceği VLimit’e başvurular ise sadece Vakıfbank şubelerinden yapılmaktadır.

6 AYA KADAR TAKSİTLE ÖDEME İMKANI VAKIFBANK’TA

KOBİ’lerin vergi ödeme günlerindeki nakit ihtiyaçları için hazırlanan VLimit, hem ek hesap hem de taksitli kredi olarak kullanılabilmektedir. Vergi ödeme günlerinde Ek Hesap ile tek seferde ödeme yapılabilmektedir. Diğer limit ise 6 ay taksit imkanıyla ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Kredi kartlarından ya da hesaplardan harcama yapmadan VLimit ile rahatça ödeme yapılabilmektedir. Aynı zamanda VLimit hesabında kredi ödemesi yapıldıkça limit tekrar tekrar kullanılabilmektedir.