Bankacılık
Giriş Tarihi : 27-10-2020 03:00   Güncelleme : 27-10-2020 03:00

Çiftçiler Dikkat: QNB Finansbank Çiftçi Kredisi Paketlerini Açıkladı! İşte Detaylar...

QNB Finansbank'tan çiftçilere inanılmaz kampanya geldi. Çiftçilerin uğraştıkları alana yönelik çeşitli krediler sunan QNB Finansbank, ödeme seçenekleri ve uygun faiz oranları ile üretime destek olmaya devam ediyor.

Çiftçiler Dikkat: QNB Finansbank Çiftçi Kredisi Paketlerini Açıkladı! İşte Detaylar...
Tolga Sarıkas

QNB Finansbank'tan çiftçiye büyük destek geldi. Finansbank çiftçiye sunduğu kredi seçenekleri ile yüzleri güldürdü. Her üretim alanına özel seçenekleri ile çiftçiler üretim maliyetlerini kolayca karşılar ve esnek ödeme seçenekleri ile yıl boyunca nakit sıkıntısı çekmezler.

QNB Finansbank bitkisel üretim yapan, hayvancılık yapan ya da bağ bakan çiftçilerin hepsine hasat döneminde ödeme yapma fırsatı ile maliyetlerini büyük oranda karşılayacak kredi imkanları sunuyor. Çiftçilerin üretimini yaptığı ürüne göre farklı ödeme seçeneklerine sahip olduğu bu paket sayesinde yıl boyunca üretim maaliyetleri kolayca karşılanabilir. Çiftçilerin nakit sıkıntısı çekmesine son verecek olan çiftçi kredisi paketi büyük ilgi görüyor.

QNB FİNANSBANK BİTKİSEL ÜRETİM KREDİSİ

QNB Finansbank'ın bitkisel üretim kredisi, tarımsal üretim yapan çiftçilere özeldir. Tarımsal üretimde kulanılan zirai malzemelerin rahatlıkla alınmasını sağlar. Yıl boyunca üretim maliyetinin % 75'ini karşılayan bitkisel üretim kredisi 24 aya kadar vadelidir. Hasar dönemine göre ödeme seçeneği sunulmaktadır.

QNB FİNANSBANK MEYVE VE BAĞ KREDİSİ

QNB Finansbank meyve yetiştiren ya da bağ bakımı yapan çiftçilere özel kredisi ile ilaç, gübre vb. zirai ihtiyaçların sıkıntıya girilmeden temin edilmesini sağlar. Meyve üretiminde ve beğlarda gerekli olan her türlü ekipmana sahip olma seçeneği sunan meyve bağ kredisi paketi ile çiftçiler yıllık üretim maaliyetinin % 75'ini karşılayabilir. 3 yıla kadar taksit yapılabilen bu kredi seçeneği de esnek ödeme modeline sahiptir. Çiftçilik belgesi olan tüm vatandaşlar bu krediye başvurabilir.

QNB FİNANSBANK BESİCİLİK KREDİSİ

QNB Finansbank'ın besicilik kredisi paketi ise küçükbaş ya da büyükbaş hayvanların bakımından kesimine kadar geçen sürede gerekli olan her türlü finansal ihtiyacın karşılanmasına yöneliktir. Üretim maaliyetlerini % 85 oranında karşılayan bu kredi 24 aya kadar vadelidir. Bu krediden faydalanmak isteyen vatandaşların Hayvan Kayıt Sistemi'ne kayıtlı olması gerekmektedir.