Dizi Haberleri
Giriş Tarihi : 27-10-2020 22:00   Güncelleme : 27-10-2020 22:00

Deniz Akkaya ve Hakan Hatipoğlu'nun Şok Görüntüleri! Büyük Panik Yaşadılar

Deniz Akkaya ve Hakan Hatipoğlu Akatlar'daki benzincide beraber görüntülenince panik dolu anlar yaşadı. Benzincide beraber görüntülenen ikilinin panikleri el kol hareketlerine de yansıdı. Sosyal medyada gündem olan olayın ayrıntıları merak ediliyor.

Deniz Akkaya ve Hakan Hatipoğlu'nun Şok Görüntüleri! Büyük Panik Yaşadılar
Tolga Sarıkas

Geçtiğimiz günlerde Deniz Akkaya ve Survivor yarışmasından tanınan Hakan Hatipoğlu benzin istasyonunda görüntülendi. Akatlar'daki benzin istasyonunda beraber görülen ikli fotoğraflarının çekildiğini farkedince panik anlar yaşadı.

Aynı benzin istasyonunda görülen Deniz Akkaya ve Hakan Hatipoğlu'nun fotoğrafları çekildiği için paniklemesi şaşkınlık yarattı. El kol hareketleri ile tepki gösteren ikili muhabirleri karşılarında gördüklerine çok şaşırdı. Muhabirlere hem hareketleri hem de söylemleri ile şaşkınlıklarını gösteren iklinin fazla paniklemesi dikkat çekti.

PEŞ PEŞE BENZİN ALIYORLAR

Akatlar'daki benzin istasyonunda Deniz Akkaya ile görüntülenen Hakan Hatipoğlu muhabirlere el kol hareketleri ile tepki gösterdikten sonra "Ne işiniz var burada?" diye sordu. Hakan Hatipoğlu'nun panik içindeki davranışları dikkat çekti. Durumu normalleştirmeye çalışan Hatipoğlu, peş peşe benzin alıyoruz şeklinde açıklama yaptı.

Hakan Hatipoğlu Deniz Akkaya'ya veda edip sorulara cevap vermeden aracına yöneldi. Muhabirleri gördüğüne şaşıran Deniz Akkaya da röportaj yapamayacağını söyledi. Sadece benzin alıp gideceğini söyleyen Akkaya'ya Hatipoğlu ile karşılaşması sorulunca "Allahın işi" şeklinde yorum yaptı. Ünlü mankenin de paniklemesi kafaları karıştırdı.

HAKAN HATİPOĞLU: O BENİM SORUNUM DEĞİL

Deniz Akkaya'nın benzin istasyonundan ayrılması ile muhabirler yeniden Hakan Hatipoğlu'na yöneldi. Deniz Akkaya'nın Allahın işi yorumuna ne diyeceği sorulan Hakan Hatipoğlu " Arkadaşlar o benim sorunum değil. Ben evden çıktım, halı saha maçına gidiyorum" şeklinde yorum yaptı.

Deniz Akkaya ve Hakan Hatipoğlu ikilisinin birarada görülmeye bu kadar fazla tepki vermesi kafaları karıştırdı. İkilinin fotoğraflarının çekilmesine şaşırması ve panik olması dikkat çekti. Hakan Hatipoğlu'nun el kol hareketleri de muhabirleri şaşırttı. Muhabirler geldikten kısa bir süre sonra benzin istasyonundan ayrılan Deniz Akkaya ve Hakan Hatipoğlu'nun gergin tavırları da dikkat çekti.