Ekonomi
Giriş Tarihi : 17-06-2020 12:13

Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi AŞ (GEREL) 2 milyon dolar tutarında yeni satış sözleşmesi imzaladı!

Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş. Kamuoyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni iş ilişkisi bildiriminde bulundu. GEREL hisse kodu ile işlem gören şirketten yapılan açıklamaya göre, sözleşmenin tutarı 2 milyon dolar olarak belirtildi. GEREL KAP bildiriminde ise imzalanan sözleşme tarihini takip eden 1 yıl içinde teslimat gerçekleştirilecek. İşte GEREL yeni iş ilişkisi KAP açıklaması ayrıntıları…

Gersan Elektrik Ticaret ve Sanayi AŞ (GEREL) 2 milyon dolar tutarında yeni satış sözleşmesi imzaladı!

Gersan Elektrik yeni iş ilişkisini KAP üzerinden duyurdu. GEREL KAP açıklamasına göre şirket, N’Dustrio Trading LLC ile 2 milyon ABD Doları tutarında sözleşme imzaladı. Açıklama ise bugün tarihli N’Dustrio Trading LLC tarafından verilen izin doğrultusunda yatırımcılarla paylaşıldı.

TESLİMAT SÖZLEŞME TARİHİ SONRASINDA 1 YIL İÇİNDE YAPILACAK!

KAP üzerinden yapılan duyuruda, sözleşmeye konu teslimat için tarih verildi. Teslimatlar, sözleşme tarihinden itibaren 1 yıl içerisinde gerçekleştirilecek.

GEREL YENİ İŞ İLİŞKİSİ KAP AÇIKLAMASININ TAMAMI

GEREL hisse kodu ile Borsa İstanbul’da işlem gören şirketten yapılan KAP açıklamasında şu ifadeler kullanıldı:

"Gersan ile N'Dustrio Trading LLC arasında UVC Led Armatürlerinin üretimi ve satışı işlerini kapsayan toplam bedeli 2.000.000,00 USD tutarında malzeme imalat ve satış sözleşmesi imzalanmıştır. Söz konusu sözleşme kapsamında teslimatlar sözleşme tarihinden itibaren 1 yıl içerisinde gerçekleştirilecektir.

Bu açıklama N'Dustrio Trading LLC 'den alınan 17/06/2020 tarihli izne istinaden yapılmıştır."