Gündem
Giriş Tarihi : 09-11-2019 08:30

Anadolu Jet’ten Kampanya! İndirimli Biletler Satışa Çıktı!

Havayolu şirketi Anadolu Jet, yurtiçi ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) uçuşlarında indirime gitti. Kampanyalı bilet satışları Anadolu Jet mobil uygulaması ve web sitesi üzerinden başladı. Belirtilen güzergahlarda kampanya boyunca %30 indirim uygulanacak. Detaylar haberimizde…

Anadolu Jet’ten Kampanya! İndirimli Biletler Satışa Çıktı!

Anadolu Jet %30 indirim kampanyasını duyurdu! Yurtiçi ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) seferleri için vergi ve harçlar hariç %30 indirim kampanyasını başlatan şirketin indirimli bilet satışları başladı! %30 indirimli biletleri Anadolu Jet mobil uygulaması ve web sitesinden satışa çıkartıldı.

18 – 26 Kasım Tarihlerinde %30 İndirimli Uçma Fırsatı

Anadolu Jet tarafından yapılan açıklama ile %30 indirimli yurtiçi ve KKTC biletlerinin 18 Kasım – 26 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek uçuşlar için geçerli olduğu duyuruldu.

İndirimli Biletlerde Son Gün 10 Kasım!

Mobil uygulama ve web sitesi üzerinden satışa çıkardığı indirimli biletler için Anadolu Jet son tarih olarak 10 Kasım’a işaret etti. Bugün (9 Kasım) ve yarın belirtilen noktalardan 18 – 26 Kasım tarihli yurtiçi ve KKTC uçuş biletlerini %30 indirimli olarak satın alabilirsiniz.