Gündem
Giriş Tarihi : 09-11-2019 10:30

Trendyol İndirimleri Ne Zaman, Hangi Ürünlerde İndirim Var?

Trendyol, 11 Kasım Dünya Yalnızlar Günü nedeniyle 9 – 10 – 11 Kasım tarihleri içerisinde “Büyük İndirim Günleri” %80 oranında indirimlere varan kampanyayı başlatacağını açıkladı. Trendyol indirimleri ne zaman ve hangi ürünler indirime girdi? Trendyol indirim günleri bilgilerine haberimizden bakabilirsiniz.

Trendyol İndirimleri Ne Zaman, Hangi Ürünlerde İndirim Var?

Trendyol indirim günleri kapsamında tüketicilere birçok fırsat sunacak. Trendyol ürünlerinde %80’e varan indirimlerin olacağı belirtildi.

Trendyol İndirimleri Hangi Kategorilerde Var?

Trendyol’dan yapılan açıklamada; daha önceki yıllarda yapılan kampanyalara göre, Trendyol indirim fiyatları daha fazla olacak. Hızlı büyüyen e–ticaret platformları arasında yer alan Trendyol birçok ortağıyla beraber, 40 milyondan fazla satışa hazırlandığı indirim tarihlerini açıkladı.

Ayakkabı, aksesuar, tekstil, mobilya, beyaz eşya, elektronik ve kozmetik gibi birçok kategoride indirimlerin olacağı ve indirim oranının %80 varacağı belirtildi.

Trendyol İndirimleri Ne Zaman?

Trendyol Büyük İndirim Günleri tarihi 9-10-11 Kasım olarak açıklandı. Ayrıca Efsane Günler indirimleri ise 26 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında olacak.

Trendyol İndirim Günleri Hangi Ürünleri Kapsıyor?

Trendyol Büyük İndirim Günleri önde gelen markaların tümünü kapsıyor. Trendyol sitesine girerek aşağıdaki markaları %80 oranında yapılan indirimlerden faydalanarak alabilirsiniz. İndirim günlerindeki bazı markalar.

*Adidas
*Puma
*Nike
*Koton
*Mudo
*DeFacto    
*Pierre Cardin
*L’oreal
*Flo
*Hotiç