Ekonomi
Giriş Tarihi : 06-10-2020 10:35   Güncelleme : 06-10-2020 10:35

İNG mevduat sözü verdi: Tam bir yıl müşterilerine en yüksek faizi verecek!

ING e-Turuncu vadeli mevduat hesap açacaklara büyük müjde! E-Turuncu vadeli mevduat hesabı kapsamında sunulan hoş geldin faizi süresi 1 yıla çıkartıldı! Banka en yüksek vadeli mevduat faiz oranlarını bir yıl boyunca mevduat müşterilerinin kullanımına sunacak. Turuncu Ekstra’lı olan ING mevduat müşterileri için sunulan günlük mevduat faiz oranı yüzde 12,50 oranına yükseliyor. İşte ING 32, 46, 92, 181 günlük ve 1 yıllık vadeli mevduat faizi hesaplama ayrıntıları…

İNG mevduat sözü verdi: Tam bir yıl müşterilerine en yüksek faizi verecek!
Enis Mutlu

ING vadeli mevduat faizlerine 1 yıllık söz verildi! E-Turuncu Hesap kapsamında ING’den vadeli mevduat hesabı açacak tasarruf sahipleri, 1 yıl boyunca hoş geldin faizinden yararlanabilecek. Turuncu Ekstralı olmaları halinde birikim sahiplerini yüzde 12,50 mevduat faiz oranı cazibesi bekliyor!

ŞUBEYE GİTMEDEN EN EVANTAJLI FAİZ ORANLARI SUNULUYOR!

ING dijital başvuru kanalları üzerinden kullanıma sunduğu e-Turuncu Hesap ile vadeli mevduat hesap açılışı için bankaya gitme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Tasarruflara en yüksek günlük mevduat faizleri ile değerlendirme şansı sunan e-Turuncu Hesap açılışlarında alt limit uygulanmıyor! Her gün en yüksek vadeli mevduat faiz oranları ile paranızı değerlendirebileceğiniz e-Turuncu Hesap, hoş geldin faizi süresini 1 yıla uzatıyor.

GÜNLÜK, HAFTALIK, AYLIK VE YILLIK BAZDA YÜZDE 12.50 FAİZ KAZANCI!

ING e-Turuncu hesap mevduat faiz oranı, Turuncu Ekstralı müşterilere yüzde 12,50 olarak uygulanıyor. Günlük bazda paranıza en yüksek faizi veren bank ING, tam 1 yıl boyunca hoş geldin faizi kampanyasından tasarruf sahiplerinin yararlanabileceğini aktarıyor.

10 BİN LİRAM İLE ING VADELİ MEVDUAT FAİZ KAZANCIM NE KADAR OLUR?

ING dijital vadeli mevduat hesabı e-Turuncu hesapta, Turuncu Ekstralılar yüzde 12,50 faiz oranından tüm vadelerde yararlanabiliyor. 10 Bin TL mevduatın faiz getirisi ise günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak şu şekilde gerçekleşiyor:

10 Bin TL mevduatın ING günlük vadeli mevduat faiz getirisi 3,25 TL

10 Bin TL mevduatın ING haftalık vadeli mevduat faiz getirisi 22,71 TL

10 Bin TL mevduatın ING aylık vadeli mevduat faiz getirisi 97,34 TL

10 Bin TL mevduatın ING 32 günlük vadeli mevduat faiz getirisi 103,83 TL

10 Bin TL mevduatın ING 46 günlük vadeli mevduat faiz getirisi 149,24 TL

10 Bin TL mevduatın ING 92 günlük vadeli mevduat faiz getirisi 298,54 TL

10 Bin TL mevduatın ING 181 günlük vadeli mevduat faiz getirisi 588,10 TL

10 Bin TL mevduatın ING yıllık vadeli mevduat faiz getirisi 1.170,46 TL

E-TURUNCU HESAP ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

ING e-Turuncu Hesap günlük vadeli mevduat faizi kazancı sunan vadeli mevduat hesap türüdür. Dijital başvuru kanalları üzerinden (internet bankacılığı, mobil) başvuruda bulunabilen e-Turuncu mevduat hesabı; TL, Dolar, Euro ve İngiliz Sterlini cinsinden açılabiliyor.

1 yıl boyunca sunulan hoş geldin faizine ek olarak ING e-Turuncu Hesap ile tasarruf sahipleri, vadeyi bozmadan para çekme ve yatırma işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Turuncu Ekstra’lı olarak 750 TL harcama yapılan her ayı takip eden yeni ayda, EFT ve havale ücreti ödemiyor.

Hafta sonları para ekleme işlemlerinde Cuma günü saat 17:00’e kadar işlemini gerçekleştirebileceğiniz e-Turuncu Hesapta, faiz kazancı bahsedilen saate kadar gerçekleştirildiğinde 3 gün olarak gerçekleşiyor.