Kampanyalar
Giriş Tarihi : 15-02-2020 14:10

Vestel Ekspres Yeni Nesil Mağazacılık İstanbul’da Başlıyor! Vestel Ekspres Açılışa Özel Kampanyalar 10 Gün Geçerli Olacak

Vestel yeni nesil mağazacılık için ilk adımını İstanbul’da atıyor. Vestel Ekspres bugün Kadıköy’de açılacak. Açılışa özel 10 gün borunca kampanya yapılacak. Kampanya detaylarına haberimizden bakabilirsiniz.

Vestel Ekspres Yeni Nesil Mağazacılık İstanbul’da Başlıyor! Vestel Ekspres Açılışa Özel Kampanyalar 10 Gün Geçerli Olacak

Vestel yeni nesil mağaza deneyimi sunmak için ilk mağazasını İstanbul’da açıyor. Dijital ekranlar üzerinden alışveriş deneyimi ve hızlı teslimat gibi uygulamalar ile açılacak olan Vestel Ekspres’in ilk şubesi İstanbul’da olacak. Bu ilk şubenin açılışı ise bugün İstanbul’un Kadıköy semtinde Sahrayıcedit’te gerçekleştirilecek. Söz konusu konsept mağazalar üzerinden çevrimiçi alışveriş yapabilme imkanı sağlanacak. İlki İstanbul Kadıköy’de açılan bu mağazanın, ikincisi Kızıltoprak ve üçüncüsü de Suadiye’de açılacak.

DİJİTAL TEŞHİR ÜRÜNLERİ MAĞAZASI

Tüketiciye farklı ve yeni bir alışveriş imkanı sunan Vestel Ekspres’te dijital teşhir uygulaması hayata geçirilecek. Müşterinin istediği ürünü hızlı bir şekilde bulma, hızlı karşılaştırma imkanı ve aynı gün teslimat seçeneği bulunuyor. Aynı zamanda mağazada ürünlerin testi sırasında müşteriler kendileri için en uygun ürünleri rahatlıkla bulabilirler.

10 GÜN BOYUNCA KAMPANYA OLACAK

Vestel’in yeni nesil alışveriş mantığı ile açtığı bu mağazalarda 10 gün boyunca kampanlar olacak. 15 Şubat’tan itibaren açılışa özel olarak hazırlanacak olan bu kampanyada tüm seçili ürünlerde farklı indirimler olacak. TV, beyaz eşya, küçük ev aletleri ve mobil ürün kategorilerindeki indirimlerden 15 Şubat’tan itibaren herkes 10 gün süre ile herkes faydalanabilecek. Ayrıca bu 10 günlük kampanya süresi boyunca her gün farklı bir kampanya yapılacak. Müşteriler küçük TV, beyaz eşya, ankastre gibi alışverişlerinde birbirinden farklı ve kullanışlı ev aletlerini hediye olarak da kazanabilme şansına sahip olacak.

YENİ NESİL MAĞAZA ANLAYIŞI

Vestel Üst Yöneticisi olan CEO Turan Erdoğan, yeni iş modelleme ve perakende sektörünü değiştirmeye öncülük etmek adına mağazaların açıldığını dile getirdi. Perakende sektörünün ilerlemesinin müşteri talebi ile doğrudan bağlantısı olduğunu da ekledi. Turan Erdoğan, talepleri zamanında alabilmek ve bu talepler doğrultusunda hizmet vermenin şirketin daha başarılı olabileceği konusuna da değindi.

Tüketicinin tek bir kanaldan değil, birçok farklı kanaldan da alışveriş yapabilmesine olanak tanıyan bu konseptte ihtiyaç duyulan ürünlerin alımının fazlalaşacağı da konuşuluyor. Aynı zamanda aynı gün teslimat yaoılması ve dijital teşhir ürünlerinin olması da satın almalar konusunda olumlu etki yaratacağı düşünülüyor.