Kampanyalar
Giriş Tarihi : 22-06-2020 22:11

Vodafone Hediye İnternet Kampanyası: Arkadaşını Davet Et 15 GB Bedava İnternet Kazan!

Vodafone bedava internet kampanyası başlattı. Arkadaşını davet eden Vodafone aboneleri hediye internet kazanıyor. Bedava internet kazanmak için kampanya detaylarını haberimizde hazırladık.

Vodafone Hediye İnternet Kampanyası: Arkadaşını Davet Et 15 GB Bedava İnternet Kazan!

Vodafone davetle bedava internet kazanabilir, internetinizin bitmesi derdinden kurtulabilirsiniz! Hem de bedava internet kazanmak için yapmanız gereken tek şey, arkadaşlarınızı Vodafone’a davet etmek! Bulunduğunuz yerden bedava internet kazanmanın keyfini çıkaracaksınız. Ne kadar çok kişiyi davet ederseniz, o kadar çok bedava internet kazanma hakkınız olur. Yalnızca siz internet kazanmazsınız. Aynı zamanda davet isteği alan arkadaşınız da 15 GB internet kazanır. Kazanılan bedava internet 3 ay boyunca geçerli olacaktır. Hat aktivasyon işlemi tamamlandığı zaman 3 ay geçerli internet kazanan aboneler eğer davet linkine tıklayarak Vodafone’lu olurlarsa bu sefer 2 ay boyunca geçerli 15 GB internet kazanacaklardır. 

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyasına Kimler Katılabilir?

Vodafone davetle bedava internet kampanyasına katılacak olanlar faturalı hat sahipleridir. Bu kampanya ile bedava internet kazanmak isteyen kişiler faturasız hat sahibi olamazlar. Kampanyanın geçerli olması için davet gönderilen kişinin mutlaka link üzerinden faturalı hat başvurusu yapması gerekiyor. Link dışında işlem yapılması halinde her iki taraf da bedava internet kazanamazlar. Bu şekilde 3 ay ya da 2 ay geçerli 15 GB internet kazanabilirsiniz. Kazandığınız internetleri de dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. İnternet kullanım platformlarında herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. 

Vodafone e Faturaya Geçişle Bedava İnternet Kazanabilirsiniz!

Vodafone e faturaya geçiş sayesinde tam 15 gün geçerli 1 GB internet kazzanabilirsiniz. Her Vodafone müşterisi bu kampanyadan en çok bir kere faydalanabilir. E fatura ile kağıda basılan fatura arasında bir fark bulunmaz. Yalnızca e fatura, Vodafone’a belirteceğiniz güncel e posta adresinize gönderilir. Kağıt fatura ise belirttiğiniz adresinize gelir. E fatura üzerinden kağıt fatura üzerinde bulunan her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Kağıt faturadan e faturaya geçmek size yalnızca bedava internet kazandırmayacak aynı zamanda doğayı da koruyacaksınız. Bu uygulamaya geçtiğiniz zaman boş yere ağaç katledilmesinin önüne geçmiş olacaksınız. 

Kampanyaya dahil olmak için tek bir SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra e fatura yazın boşluk bırakın güncel e posta adresinizi yazın ve daha sonra mesajı 7000’a gönderin. Mesaj gönderirken yazdığınız  e posta adresinizin güncel olduğundan emin olmanz önemlidir. Çünkü faturalarınız artık belirttiğiniz adresse gönderilecektir.

Vodafone Yanımda Uygulamasını İndirerek Bedava İnternet Kazanın!

Vodafone Yanımda uygulaması abonelerin çok sayıda işlemi yapmasına olanak tanıyan bir hizmettir. TL yükleme, çekilişlere katılma, paket abonesi olma, paket iptali, ek paket alma, bakiye görüntüleme, kampanyalardan haberdar olma gibi işlemleri ve çok daha fazlasını Vodafone’un uygulaması olan Vodafone Yanımda üzerinden daha pratik bir şekilde yapmanız mümkün olur. Vodafone Yanımda uygulamasını indirdiğiniz zama her hafta hediye kazanma şansını elde edersiniz. Bu hediyelerin başında internet gelmekle birlikte dakikalar, SMS ve diğer sürpriz hediyeleri de kazanma şansını elde edersiniz. Uygulamayı indirmek ve hediye kazanmak isteyen kişiler kullandıkları telefonların işletim sistemine göre iki farklı uygulama mağazasını ziyaret edebilirler. Bunlardan ilki Google Play, diğeri ise Apple Store’dur. Google Play Android işletimcisi olan telefonlar ile çalışırken, Apple Store IOS işletimcisi olan telefonlar ile çalışmaktadır. 

Uygulamayı indirdikten sonra hediye kampanyasına katılmak isteyen kişiler, internet paketleri kısmına gelmeli ve ardından hediye haftalık internet paketini al diyerek kampanyaya katılmalıdır. Haydi, siz de Vodafone Yanımda ile bedava internet kazanmanın keyfini çıkarın! 

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Paketi Kazanmak İster misiniz?

Vodafone 8 GB bedava internet paketi kazanmak isterseniz tek bir SMS göndermeniz yeterli olur. Bunun içi SUPER yazıp boşluk bırakın ve yanına 8 GB yazın. Daha sonra mesajı 36363’ya gönderin. Mesaj göndererek kampanyaya katılmak tamamen ücretsizdir. Bu şekilde bedava internet paketi almanız mümkün olur. Paket bitiminin süresine az kalmışken paketi iptal etmeniz gerekir. Aksi halde paketin ücreti bir sonraki ay için bakiyenizden kesilir ve yeniden paketi satın almış gibi olursunuz. Paketi ilk başta satın alırken bir ücret ödemezsiniz. Ancak paketin yenilenmesi halinde ücret bedeli kesilir. Bu nedenle paket bitmesine az kala paketi mutlaka iptal edin. Eğer daha önceden zaten bu paketten yararlanarak internet kazandıysanız yeniden bedava internet kazanmanız mümkün değildir. Her Vodafone abonesi bu kampanyadan en çok bir kere faydalanabilir. 

Vodafone ile Sürpriz Hediyeler Kazanmaya Hazır mısınız?

Vodafone sürpriz hediyelerden kazanmayı kim istemez ki? Yeni kampanyalar düzenleyerek müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başaran Vodafone, yine müşterilerinin yüzünü güldürecek güzellikte bir kampanya ile karşımızda. Vodafone abonelerinin hepsinin faydalanabileceği bu kampanya için yalnızca ücretsiz şekilde SMS göndermek gerekiyor. Vodafone aboneleri bedava internet kazanabilecekleri gibi, bunun yanında bedava dakika, SMS ve diğer sürpriz hediyelerden de kazanabiliyorlar. Siz de bu kampanyaya katılarak sürpriz hediyeler kazanmak ister misiniz? O halde telefonlarınızın mesaj kısmına gelin, sürpriz yazın vemesajı ücretsiz 6666’a gönderin. Tarafınıza onay SMS’i gönderilecektir. Bu SMS sayesinde hangi sürpriz hediyeyi kazandığınızı ve ne zamana kadar kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. 

Vodafone Katlanan Bedava İnternet Paketleri ile Ücretsiz İnternetin Keyfini Yaşayın

Vodafone katlanan bedava internet paketleri kazanarak internet keyfi yapmayı kim istemez ki? İnternetiniz ansızın bitti mi? İnternete çok giriyor, mevcut paketiniz bir türlü size yetmiyor mu? Merak etmeyin. Vodafone tarafından düzenlenen internet kampanyaları sizlere çok iyi gelecek. İnternet paketiniz bitse bile, Vodafone internet kampanyalarına cüret ödemeden katılarak internetinizi kullanmaya devam edebileceksiniz. Müşterilerine pek çok alanda kolaylık sunan operatör, abonelerinin yüzünü düzenlemiş olduğu kampanyalar ile güldürmeye devam ediyor. Siz de bu kampanyalara katılmak isterseniz, işte bir tanesi: telefonlarınızın mesaj kısmına gelin. Kazan yazın ve mesajı 4445’e gönderin. Katlanan paketlerden yararlanmaya başlayın. Bu kampanyadan her Vodafone abonesi en çok bir kere faydalanabilir. Kampanyadan faydalanan abonelerin kaç GB interne kazandıkları ve internetin ne kadar süre boyunca geçerli olacağı, kişilere gönderilen onay SMS’i ile birlikte belirlenecektir. 

Vodafone ile Hem Oyun Oynayın Hem de İnternet Kazanmanın Ayrıcalığını Yaşayın

Vodafone oyun oynayarak bedava internet kazanmanız için bir kampanya düzenlediğini söylesek ne söylerdiniz? Yanlış duymadınız. Hem oyun oynayacak hem de bir yandan bedava internet kazanacaksınız! Oyun oynamaya başlamak isteyen Vodafone abonelerinin ilk olarak Vodafone Yanımda uygulamasını telefonlarına indirmesi gerekiyor. Uygulamayı telefonlarına indirdikten sonra kişilerin Sil Süpür yazan linke tıklaması gerekiyor. Sil Süpür Vodafone tarafından ortaya konmuş olan oynun adıdır. Bu oyunda kişiler yalnızca bedava internet kazanmakla kalmıyorlar. Aynı zamanda kişilerin bedava internet dışında bedava dakika, bedava SMS ve diğer sürpriz hediyeleri kazanmaya da hak kazandıkları biliniyor. Merak etmeyin oyunu oynamak oldukça kolay ve eğlencelidir. Yani bedava internet kazanmak hiç de zor değildir. 

Her hafta yeniden oyuna katılma hakkınız olur. Haftada bir gün Vodafone ile sürpriz hediye kazanma şansını elde edersiniz. Oyunu oynadıktan sonra bir hafta sonrasında yeniden uyuglamaya girerek size hangi hediyelerin olduğuna bakmayı unutmayın!