Bankacılık
Giriş Tarihi : 25-10-2020 16:30   Güncelleme : 25-10-2020 16:30

Nakit ihtiyacınız varsa PTT'den alın! Kefilsiz şartsız 80 bin TL veriliyor! İşte uygun faizli kredi başvuru şartları...

PTT nakit ihtiyacı olan emeklilere avantajlarla dolu kredi imkanı sunuyor. PTT üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar Aktifbank'ın hiçbir şart istemediği ihtiyaç kredisini kolaylıkla alabiliyor.

Nakit ihtiyacınız varsa PTT'den alın! Kefilsiz şartsız 80 bin TL veriliyor! İşte uygun faizli kredi başvuru şartları...
Tolga Sarıkas

PTT resmi internet sitesi üzerinden fırsatlarla dolu ihtiyaç kampanyasını açıkladı. Nakit ihtiyacı olan emeklilere büyük avantaj sağlayan kredi imkanı yüzleri güldürdü. PTT kredisinden acil nakit ihtiyacı olan emekliler ya da kredi notu düşük olan vatandaşlar faydalanabilecek. 80.000 TL'ye kadar verilen ihtiyaç kredisi ile nakit ihtiyacı olan emekliler rahat edecek.

PTT müşterisi olan yüm emeklilerin faydalanabileceği ihtiyaç kredisi düşük faiz oranları ve vade seçenekleri ile de dikkat çekti. Kefil istenmeyen bu kredi seçeneği bankalarda zorluk yaşayan emeklilere büyük avantaj sağlıyor.

PTT KREDİSİNİ KİMLER KULLANABİLİR?

PTT kredisinden faydalanmak isteyen vatandaşlardan beklenen bazı şartlarda bulunuyor. 18 yaşından büyük T.C. vatandaşlarının faydalanabileceği PTT kredisinden faydalanmak için PTT müşterisi ya da çalışanı olmak gerekiyor. Ödenmemiş kredi borcu olan vatandaşların başvuruda bulunamadığı PTT kredisine başvurmak için düzenli gelirin olduğuna dair belge olması gerekiyor. Düzenli maaşı bulunan ve maaşının yarısı kredi taksidini ödemeye yeterli olan vatandaşlar kredi başvurusu yapabiliyor.

AKTİFBANK PTT'DEN EMEKLİ MAAŞI ALANLARA AVANTAJ SAĞLIYOR

PTT'nin yaptığı duyuruya göre PTT üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar Aktfibank'tan 80.000 TL'ye kadar kredi çekebilecek. Aktifbank'ın 3 ile 36 ay arasında vade seçeneği sunduğu krediden faydalanmak isteyen vatandaşlardan herhangi bir şart istenmiyor. PTT'den emekli maaşını alan ve 80 yaşın altında olan tüm vatandaşlar başvuruda bulunabiliyor.

PTT KREDİSİNİN AVANTAJI NEDİR?

PTT'nin emekliye büyük fırsatlar sağlayan kredisinin birçok avantajı bulunmaktadır. Sağlıktan tatile, alışverişten borca kadar birçok ihtiyaçta kullanılabilecek bu krediyi almak için bir sürü belge ve kefil gerekmiyor. PTT müşterisi olan herkesin faydalanabileceği bu kredi 36 aya kadar vade seçeneği sunması ile de vatandaşların dikkatini çekiyor. PTT üzerinden alınabilecek fırsatlarla dolu kredi emeklinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.