Para Piyasaları
Giriş Tarihi : 06-02-2020 03:30

XRP İçin Analistlerden Şartlı Ralli Beklentisi: Ripple Rallisi O Seviyeden Sonra Başlayabilir!

En yüksek piyasa değerine sahip XRP (Ripple) için hareketli günler başlıyor! Teknik göstergelerin olumlu seyrettiği XRP cephesinde yükseliş sürerken, özlenen boğa piyasası işareti için analistlerden hedef verildi! Analistlere göre XRP ralliye 0.30 dolara ulaştıktan sonra çıkacak! XRP analizi ayrıntıları haberimizde…

XRP İçin Analistlerden Şartlı Ralli Beklentisi: Ripple Rallisi O Seviyeden Sonra Başlayabilir!
Enis Mutlu

Coin Türk haberine göre XRP için kripto para yatırımcılarının beklediği haber geldi! En yüksek piyasa değerine sahip üçüncü kripto para birimi olan Ripple cephesinde devam eden rallide hedefler yükselebilir! XRP boğa piyasası için hangi seviye gerekli?

YÜZDE 42 ARTAN XRP’DE O SEVİYEYE DİKKAT!

Ocak ayından bu yana 0.19 dolardan 0.27 dolar seviyesine yükselerek yaklaşık %42 artış kaydeden XRP cephesinde yatırımcıların beklediği boğa analizleri paylaşılıyor. Altcoin tahminleri ve analizleri ile Twitter üzerinden DonAlt hesabı üzerinden yapılan paylaşıma göre Ripple, boğa piyasası için 0.30 dolar seviyesinde kapanışa ihtiyaç duyuyor!

DÜZELTME ŞİDDETİNE BAĞLI OLARAK 0.30 DOLAR GELEBİLİR!

Investing üzerinden alınan 4 saatlik grafik periyotlarında popüler indikatörlerin hafif düzeltmeye işaret ettiği XRP USD cephesinde 0.30 dolar hedefi uzakta görünmüyor! XRP yorum ve analizlerinde düzeltmenin beklendiği şekilde hacimsiz gerçekleşmesi halinde 0.30 dolar seviyesine beklenen iğne atılarak boğa piyasasının fitili ateşelenebilir!