Dizi Haberleri
Giriş Tarihi : 10-02-2021 12:00   Güncelleme : 10-02-2021 12:00

Söylemezsem Olmaz 10 Şubat 2021 Çarşamba tek parça tamamı full Beyaz TV canlı izle! Söylemezsem Olmaz’da bugün neler konuşuldu?

Söylemezsem Olmaz 10 Şubat 2021 Çarşamba günü bölümünü haberimizden izleyebilirsiniz. Söylemezsem Olmaz'da bugün ne konuşuldu yanıtını öğrenmek için haberimizden 10 Şubat Çarşamba Söylemezsem Olmaz canlı izleyebilirsiniz.

Söylemezsem Olmaz 10 Şubat 2021 Çarşamba tek parça tamamı full Beyaz TV canlı izle! Söylemezsem Olmaz’da bugün neler konuşuldu?
Enis Mutlu

Söylemezsem Olmaz 10 Şubat 2021 Çarşamba tek parça full canlı izlemek için TIKLAYINIZ

Beyaz TV ekranlarının sevilen magazin programı Söylemezsem Olmaz, hafta içi her gün saat 13.15’te izleyici ile buluşuyor. Bircan Bali, Seren Serengil ve Arto sunumu ile Söylemezsem Olmaz, yine magazin gündeminin konuşulmayanlarını masaya yatırmaya devam ediyor. Sivri dilli yorumcuların değerlendirdiği magazin gündeminin en çok merak edilen konularını takip etmek için Söylemezsem Olmaz 10 Şubat 2021 Çarşamba programını canlı haberimizden izleyebilirsiniz.

SÖYLEMEZSEM OLMAZ 9 ŞUBAT SALI GÜNÜ NELER OLDU, STÜDYODA NELER KONUŞULDU?

Söylemezsem Olmaz dün yayınlanan bölümü ile magazin dünyasına ışık tutmaya devam etti. Sevilen sunucuların yorumları ile dün yayına enerjik başlayan sevilen sunucular, birbirinden özel konulara getirdikleri cesur yorumlar ile dikkat çektiler. Dün yayınlanan bölümde Söylemezsem Olmaz canlı yayın konuğu sevilen şarkıcı Fatih Ürek oldu.

Fatih Ürek, son dönemde polemik yaşadığı Demet Akalın hakkında da açıklamalarda bulundu. Fatih Ürek, Demet Akalın ile arasında yaşananların nasıl başladığını ve yaşadıkları süreci tek tek anlattı. Fatih Ürek, Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta programından neden ayrıldığını açıkladı. Fatih Ürek eski günleri anlattığı esnada Seren Serengil'in kameralara göz kırpıp “Cenk Eren sizi solladı” dedikten sonra herkes kahkahalara boğuldu. Fatih Ürek'in hastanede yattığı dönemde Arto ile Kuşum Aydın için sarf ettiği sözlere kırılan Kuşum Aydın canlı yayına bağlanarak hastanede neler yaşandığını ve Fatih Ürek'e küs olup olmadığını açıkladı.

SÖYLEMEZSEM OLMAZ WHATSAPP İHBAR HATTI TELEFON NUMARASI NEDİR?

Söylemezsem Olmaz’a WhatsApp üzerinden 0549 802 86 31 numaralarını kullanarak ulaşabilirsiniz.

SÖYLEMEZSEM OLMAZ INSTAGRAM HESABI NE?

Söylemezsem Olmaz’ı Instagram üzerinden “@solmazyeni_” kullanıcı adı ile takip edebilirsiniz.

SÖYLEMEZSEM OLMAZ SUNUCULARI KİM?

Beyaz TV ekranlarının sevilen magazin programı Söylemezsem Olmaz, hafta içi her gün saat 13.15’te Bircan Bali, Seren Serengil ve Arto sunumu ile ekranlara gelmektedir.