Ekonomi
Giriş Tarihi : 23-02-2021 08:50   Güncelleme : 23-02-2021 08:50

Tacirler Yatırım günün endeks yorumları ve hisse önerileri: ALKA, CCOLA, TURSG, YATAS hisse tavsiyeleri yükseliş hedefi…

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 23 Şubat Salı günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri ALKA, CCOLA, TURSG ve YATAŞ hisseleri ile hazırlandı.

Tacirler Yatırım günün endeks yorumları ve hisse önerileri: ALKA, CCOLA, TURSG, YATAS hisse tavsiyeleri yükseliş hedefi…
Enis Mutlu

Tacirler Yatırım hisse senedi önerileri listesini paylaştı! 23 Şubat 2021 tarihli Teknik Analiz Bülteni üzerinden paylaşılan aracı kuruluş hisse senedi tavsiyeler listesi, teknik analiz bazlı beğenilen dört hisse senedi ile hazırlandı. Borsa İstanbul 100 (Bist 100) yorumlarının da paylaşıldığı bültende, günün kritik seviyelerine göre olası senaryolar çizildi.

23 ŞUBAT 2021 TACİRLER YATIRIM BİST 100 YORUMLARI

Dün alıcılı bir başlangıç yapan BIST-100 endeksi gün içinde1570 seviyesini test ettikten sonra öğleden sonra gelen satışlarla günü 1551 seviyesinden tamamladı. Saatlik bazlı indikatörler aşağı yönlü hareket etmektedir olup, günlük bazlı indikatörler ise aşırı alım bölgesinde bulunmaktadırlar. Bugün yükseliş hareketlerinde ise takip edilecek ilk direnç seviyesi 1560 olup, bu seviyenin geçilmesiyle birlikte 1568 seviyesi hedeflenecektir. Olası satışlarda takip edilecek ise ilk destek seviyesi 1542’de bulunmakta olup bu seviyenin kırılmasıyla birlikte 1534 seviyesinin test edilmesi söz konusu olacaktır.

23 ŞUBAT 2021 TACİRLER YATIRIM HİSSE SENEDİ ÖNERİLERİ

Aracı kuruluş hisse senedi önerileri ve borsa – hisse anlık paylaşımları için FACEBOOK grubunu takip edebilir, siz de paylaşımlarınızı grup üyeleri ile buluşturabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Kaynağı ise Tacirler Yatırım Teknik Analiz Bültenidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.