Ekonomi
Giriş Tarihi : 04-03-2021 08:28   Güncelleme : 04-03-2021 08:30

Tacirler Yatırım günün endeks yorumları ve hisse önerileri: DEVA, ISMEN, SASA hisse tavsiyeleri yükseliş hedefi…

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve borsa yorumları paylaşımını açıkladı! 4 Mart Perşembe günü aracı kuruluş hisse tavsiyeleri DEVA, ISMEN ve SASA hisseleri ile hazırlandı.

Tacirler Yatırım günün endeks yorumları ve hisse önerileri: DEVA, ISMEN, SASA hisse tavsiyeleri yükseliş hedefi…
Enis Mutlu

Tacirler Yatırım hisse senedi önerileri listesini paylaştı! 4 Mart 2021 tarihli Teknik Analiz Bülteni üzerinden paylaşılan aracı kuruluş hisse senedi tavsiyeler listesi, teknik analiz bazlı beğenilen üç hisse senedi ile hazırlandı. Borsa İstanbul 100 (Bist 100) yorumlarının da paylaşıldığı bültende, günün kritik seviyelerine göre olası senaryolar çizildi.

4 MART 2021 TACİRLER YATIRIM BİST 100 YORUMLARI

Dün alıcılı bir başlangıç yapan BİST-100 endeksi en yüksek 1554’yi test ettikten sonra günü 1531’den tamamladı. Saatlik göstergeler aşırı alım bölgesinden aşağı yönlü hareket etmektedirler. Bu durum gün içi kar realizasyonları olabileceğini göstermekte olup orta vadeli trendin devamı için 5 ve 22 günlük hareketli ortalamaların bulunduğu 1521 seviyesinin yakından takip edilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bugün olası kar realizasyonlarında ise takip edilecek destek seviyeleri 1521 ve 1515’te bulunmaktadır. Yükseliş hareketlerinde ise takip edilecek ilk direnç seviyesi 1540’ta bulunmakta olup bu seviyenin geçilmesiyle birlikte 1550 seviyesi hedeflenecektir.

4 MART 2021 TACİRLER YATIRIM HİSSE SENEDİ ÖNERİLERİ

Aracı kuruluş hisse senedi önerileri ve borsa – hisse anlık paylaşımları için FACEBOOK grubunu takip edebilir, siz de paylaşımlarınızı grup üyeleri ile buluşturabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Kaynağı ise Tacirler Yatırım Teknik Analiz Bültenidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.