Gündem
Giriş Tarihi : 19-07-2021 20:30   Güncelleme : 19-07-2021 20:30

Tazecik Aşk Kumsalda Alevlendi! Melis İşiten ve Serkan Deveci İlk Kez Görüntülendi!

Taze aşıklar Melis İşiten ve Serkan Deveci Bodrum tatilinde görüntülendi. Aşklarının keyfini doyasıya çıkaran ikili kameralardan kaçamadı. İşte o pozlar...

Tazecik Aşk Kumsalda Alevlendi! Melis İşiten ve Serkan Deveci İlk Kez Görüntülendi!
Ali Servi

Uraz Kaygılaroğlu ile 5 yıllık evliliğini 2019’da bitiren Melis Işiten, oyuncu Sergen Deveci ile Bodrum’da görüntülendi. Bir süredir birlikte oldukları konuşulan çift, ilk kez objektiflere yakalandı. Köpekleriyle suda oynayan çiftin, keyifleri bir hayli yerindeydi.

Melis İşiten, 2014’te nikah masasına oturduğu Uraz Kaygılaroğlu ile 2019’da yollarını ayırmıştı. Evliliğinden Ada adında bir kızı olan oyuncu, 2 senelik aşk orucunu mart ayında bozmuştu.

 

Posta'nın haberine göre oyuncu ve yazar Sergen Deveci ile aşk yaşamaya başlayan İşiten, sevgilisiyle ilk kez Bodrum tatilinde görüntülendi.Aşıklar Yalıçiftlik’te bir plajda objektiflere takıldı. Oyuncu 5 saat boyunca güneşlendi. Akşam üzeri serinlemek için sevgilisiyle birlikte suya girdi.

Çiftin köpekleri de yanlarındaydı. Denizde hep birlikte keyifli anlar geçirdiler. İşiten, köpeğiyle oynayan sevgilisini cep telefonuyla çekmeyi ihmal etmedi.