DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000

BiM aktüel ürünler listesini bu bölümden inceleyebilirsiniz. BİM aktüel ürünler içerisinde bu hafta en avantajlıları hangileri? BİM haftanın ürünleri ve cazip indirimler sizi bekliyor! BİM indirimli ürünler hakkında detayları ve BİM katalog bilgilerini anlık olarak sizlerle paylaşıyoruz.

BİM NEDİR?

Birleşik Mağazalar A.Ş. kısa adıyla BİM, Türkiye'de satış yapan bir indirim marketi zinciridir. Mağaza sayısı bakımından 2., yıllık ciro bakımından Türkiye'nin en büyük perakende kuruluşudur.

BİM HANGİ ÜRÜNLERİ SATIYOR?

BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır. BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

BİM YURT DIŞI MAĞAZALARI VAR MI?

11 Nisan 2009 tarihinde Fas'ın Kazablanka kentinde aynı gün içinde 10 mağaza açarak faaliyetlerine başlamıştır. Şirketin 2019 yılı sonu itibariyle Fas'ta 497 mağazası bulunmaktadır. 2014 yılı ikinci yarısında 46 mağaza açarak giriş yaptığı Mısır'da 2019 yılı sonu itibariyle 320 mağazaya ulaşmıştır.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER NE ZAMAN YAYINLANIYOR?

Ürünlerini halk ile buluştururken ucuzluğu ve kaliteyi amaç edinen BİM, haftalık olarak her cuma günü müşterilerine Aktüel Ürünler adında çıkarmış olduğu konsept dışı ve içi bir takım ürünleri perakende olarak pazarlamaktadır. Bu ürünlerde yoğurtlardan elektronik aletlere kadar birçok çeşit bulunmaktadır.

E-Bülten Kayıt