DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000

Hisse önerileri haberleri ekonomistlerin ve aracı kuruluşların günlük, haftalık, aylık ve yıllık hisse tavsiyeleri listelerini sizlerle buluşturur. Kısa vadeli hisse önerileri yanında orta ve uzun vade hisse senedi önerileri günlük bazda yerli ve yabancı kuruluşların bültenleri üzerinden aktarılır. Yatırım Finansman ve Yatırım Finansman günlük hisse senedi önerileri yanında Garanti BBVA, ICBC, Tacirler, Ahlatçı, Meksa, İntegral, Gedik, Oyak, Deniz, Ziraat, Halk, Vakıf ve İş Yatırım hisse önerileri sayfamız üzerinden ulaşılabilir.

GÜNLÜK HİSSE ÖNERİLERİ

Teknik analiz bazlı kısa vadeli hisse önerileri listelerinden oluşan bu hisse öneri seçeneği aracı kuruluşların günlük bültenleri aracılığı ile paylaşılır. Gazete Banka hisse tavsiye sayfası altından haftanın her günü günlük hisse önerileri listesine ulaşabilirsiniz. Günlük periyotta borsada en çok kazandıracak hisseler ve güçlü al veren hisseler anlık olarak Gazete Banka son dakika haberleri ile sizlerle buluşturulur.

HAFTALIK HİSSE ÖNERİLERİ

Aracı kuruluşlarca aktarılan haftalık hisse senedi önerileri borsa yatırımcıları ile Gazete Banka üzerinden sayfamız aracılığı ile buluşturulur. Kısa ve orta vade hisse önerileri kategorisinde yer alan bu listeler, teknik analiz ve temel analiz bazlı olarak hazırlanır. Hisse tüyoları paylaşımlarından farklı olarak lisanslı aracı kuruluş analistlerince belirlenen hedef fiyat ve stop loss detayları ile paylaşılan haberler, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) mevzuatlarına uygun paylaşılır. Paylaşımlar yatırım tavsiyesi taşımadığı ve finans kuruluşların Borsa İstanbul hisse model portföyleri oldukları unutulmamalıdır.

AYLIK HİSSE ÖNERİLERİ

Aracı kuruluşların aylık bazda yayımladıkları model hisse senedi portföylerini içeren bu tavsiyeler, ay boyunca yükseliş beklenen hisse senetlerinden oluşur. Orta ve uzun vadeli hisse senedi önerileri kategorisinde değerlendirilen bu hisselerde teknik analiz yanında açıklanan şirket bilançoları temel verileri de öneri detaylarında bulunur. Para kazanmak için uzun vade ve sabır gerektiğini gösteren bu paylaşımlara son dakika olarak aylık bazda sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

GÜÇLÜ AL VE SAT VEREN HİSSELER

Yerli aracı kuruluşlarla birlikte JP Morhan hisse önerileri sayfamız üzerinde görüntülenir. Gösterge analizine göre güçlü al veren hisseler haberleri anlık olarak okurlarımızla buluşturulur. Ekonomi görünümü yanında hisse senedi özelinde meydana gelebilecek değişimlerin baz alındığı bu öneri türünde, yerli ve yabancı aracı kuruluşların hisse önerileri anlık takip edilebilir.

YÜKSEK POTANSİYELE SAHİP GELECEĞİN HİSSELERİ

Aracı kuruluşların açıklanan şirket bilançoları sonrası hisse yorumları ile hedef fiyat ve getiri potansiyeli belirttikleri son dakika haberleri sayfamız üzerinden takip edilir. Geleceğin hisse senetleri temel analiz verilerine göre seçilirken, getiri potansiyeli yüksek hisseler için kuruluşların gelecek tahminleri de ayrıntılı olarak haberlerde işlenir. Borsada sağlam tüyolar arayanlar için işinin ehli ve deneyimli analistlere sahip yerli ve yabancı kuruluşların bilanço değerlendirmeleri ve şirket incelemeleri sayfamızda anlık olarak paylaşılır.

E-Bülten Kayıt