DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000

Hisse tavsiyeleri haberleri aracı kuruluşların borsada kazandıracak hisse senedi seçeneklerini sizlere anlık sunar. Borsada en çok kazandıracak hisseler günlük, haftalık, aylık ve yıllık hisse öneri alternatifleri ile hazırlanır. Temel ve teknik analiz ile kısa, orta ve uzun vade hisse önerileri bültenler yayımlanması ile sayfamızda yerini alır.

KISA VADE HİSSE ÖNERİLERİ

Günlük ve haftalık hisse tavsiye listeleri belirli periyotlarda aracı kurumlar tarafından paylaşılır. Borsa yatırımcıları trade adı verilen ve kısa vadede al-sat yöntemi ile para kazanmak için sayfamız üzerinde aracı kuruluş hisse senedi önerileri listelerine güncel olarak ulaşabilir. Hisse tüyoları paylaşımlarından farklı olarak sayfamız haberleri, alanında uzman ve ciddi büyüklükte fonu yöneten yetkin kuruluşların hisse yorumları ile bir araya getirilir. Borsada sağlam tüyolar  aramak yerine kısa vadede kazançlı çıkma istatistiğini artırmak için Tacirler, ICBC, Garanti BBVA, Ziraat, İş, Vakıf, Meksa, Oyak, Gedik, Şeker, Deniz, İntegral ve Ahlatçı Yatırım hisse önerileri yanında Yatırım Finansman, BNP Paribas ve Piramit Menkul hisse portföy önerileri listelerine ulaşabilirsiniz.

ORTA VADE HİSSE ÖNERİLERİ

Güçlü al veren hisseler ile birlikte borsada bugün, yarın ve gelecek dönemde kazandırması muhtemel orta vadeli hisse önerileri sayfamızda sizler için buluşturulur. Haftalık ve aylık periyotta yayımlanan aracı kuruluş model portföy önerileri yanında Gazete Banka sayfalarında geleceğin hisseleri için önemli veriler elde edebilirsiniz. Aracı kuruluş teknik bültenleri yanında İş Yatırım en çok beğenilen hisse önerileri ve hisse senedi hedef fiyatı ne kadar sorusunun yanıtlarına sayfamızdan ulaşılabilir.

UZUN VADE HİSSE ÖNERİLERİ

Aylık ve yıllık periyotta hisse tavsiyeleri paylaşımlarının yer aldığı bu grup önerilerde, temel analize ek olarak teknik analiz paylaşımlarından da yararlanılır. Dönemsel ekonomi değişimleri, para piyasası gelişmeleri ve finans dünyası trendleri yakından takip edilerek potansiyelli hisseler paylaşılır. Aylık maaş artırımı ile yapılan tasarruflara ek olarak belirli bir portföy birikimini hisse senedi piyasasında değerlendirmek isteyen yatırımcılar, uzmanlar tarafından Borsa İstanbul endekslerinde işlem gören hisselerden seçilen büyüme hisseleri ile kazanç elde etmek için sayfamızı takip edebilir.

EKONOMİST HİSSE ÖNERİLERİ

Ekonomist dergisi hisse önerileri yanında alanında uzman ekonomistlerin hisse önerileri sayfamızda yatırımcılar ile buluşturulur. Ciddi para ile yatırım yapmak isteyen yatırımcılardan, düşük bütçeler ile hisse biriktirmek isteyen yatırımcılara kadar geniş bir yelpazede hisse senedi paylaşımlarına sayfamızdan ulaşılabilir. SPK mevzuatı gereği sayfamızda, yatırım tavsiyesi içerilmemekle birlikte bireysel analizler değil; yetki belgeli ve lisanslı aracı kuruluşların önerdiği hisse senetleri ile ilgili son dakika haber paylaşımları yer alır.

E-Bülten Kayıt