Son dakika ekonomi haberleri, güncel ekonomi yorumları, ekonomi ve finans gelişmeleri, borsa son dakika

Ekonomi

Ekonomi haberleri sayfamızdan son dakika ekonomi haberleri, güncel ekonomi yorumları ve finans hakkında bilgileri takip edebilirsiniz. Borsa son dakika haberleri ve önemli yorumlar.

Ekonomi Haberleri

Merkez Bankası Anket Verilerini Açıkladı! Dolara Rekorlara Devam Ediyor!

Dolar fiyatlarındaki yükseliş devam ediyor. Rekor gittikçe yukarı seviyelere çekilirken Merkez Bankası verilerini güncelledi. Bu güncelleme ile birlikte Dolar rekor kırmaya devam ediyor.

Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas Hisse Senedi Ne Kadar? Analiz – 15 Ekim Cuma

15 Ekim Cuma Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas hisse senetleri bugün ne kadar? Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas hisse senedi analizi ve son dakika verileri haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

Tacirler Yatırım dört hissede öneri paylaştı! ARCLK, CCOLA, ENJSA ve YKBNK hisse hedef fiyat, stop ve daha fazlası!

Tacirler Yatırım 15 Ekim 2021 hisse önerileri listesini yayımladı! Bugün tarihli teknik analiz bülteninde aracı kuruluş; ARCLK, CCOLA, ENJSA ve YKBNK hisse senetlerini tavsiye etti. Endeks yorumlarının da aktarıldığı bültene ilişkin merak edilen tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

ICBC Yatırım günün dörtlüsünü belirledi: ENJSA, ALBRK, TURSG ve FENER hisse önerileri!

ICBC Yatırım 15 Ekim 2021 tarihli hisse önerileri listesini yatırımcılar ile paylaştı! Aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesinde ENJSA, ALBRK, TURSG ve FENER senetleri yer aldı. Bist100 teknik analiz verilerinin de paylaşıldığı bültende öne çıkan başlıklar haberimizde…

Altın Fiyatlarında Son Durum Çeyrek Ne Kadar? Gram Ne Kadar? 14 Ekim Altın Fiyatları!

Altın fiyatları Türk Lirasındaki değer kaybına uluslararası piyasalarda fiyatların artmasına bağlı olarak yükselmeye devam ediyor. İşte Altın fiyatlarında ki son durum...

Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas Hisse Senedi Ne Kadar? Analiz – 14 Ekim Perşembe

14 Ekim Perşembe Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas hisse senetleri bugün ne kadar? Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas hisse senedi analizi ve son dakika verileri haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

Grafik platformu TradingView yatırıma doymuyor! 298 milyon dolarlık yatırım sonrası değerleme 3 milyar dolara ulaştı!

Ülkemizde de yoğun olarak kullanılan online grafik platformu Tradingview, aldığı yeni yatırım sonrası değerlemesini 3 milyar dolara ulaştırdı! Gelirlerini üç kattan fazla artıran ve son 18 ayda yeni hesaplar açılma sayısı beş kat artan şirket büyümesini sürdürüyor!

G7 liderleri CBDC düzenlemeleri için sahaya indi! Ve beklenen Merkez Bankası dijital para birimi yönergeleri yayınladı!

G7'in finansal liderleri, CBDC'lerin nakit parayı tamamlayacağı ve parasal sisteme zarar vermemesi gerektiği konusunda hemfikirdir. Yedi ileri ekonomik ülkeden oluşan grup, bu hafta merkez bankası dijital para birimlerini (CBDC) tartışıyor ve “zarar vermemeleri” ve katı standartları karşılamaları gerektiği sonucuna varıyor.

Gram, çeyrek, yarım, tam, ONS altın ve 22 ayar bilezik alış satış fiyatları... Serbest piyasadaki altın ne kadar? (14 Ekim Perşembe)

Serbest piyasada bugün altın ne kadar? Son dakika güncel altın fiyatları... Gram, çeyrek, yarım ve tam altın alış satış fiyatı ve canlı veriler... 14 Ekim Perşembe Altın kaç TL?

ARCLK, PGSUS ve TCELL hisse önerileri ICBC Yatırımdan!

ICBC Yatırım 14 Ekim 2021 hisse önerileri listesini paylaştı! Bugün tavsiye edilen hisse senetleri listesinde ARCLK, PGSUS ve TCELL isimleri yer aldı.

Altın Yükselişte! Yatırımcılara Uzman Tavsiyeleri! 13 Ekim 2021 Güncel Altın Fiyatları!

Piyasaların stresli bir haftaya başlaması ile altın fiyatlarında da değişimler yaşanıyor. Haftanın ortasında fiyat hareketleri altın yatırımcısı tarafından takip edilmekte. İşte son gelişmeler ve detaylar...

Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas Hisse Senedi Ne Kadar? Analiz – 13 Ekim Çarşamba

13 Ekim Çarşamba Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas hisse senetleri bugün ne kadar? Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas hisse senedi analizi ve son dakika verileri haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

Gram, çeyrek, yarım, tam, ONS altın ve 22 ayar bilezik alış satış fiyatları... Serbest piyasadaki altın ne kadar? (13 Ekim Çarşamba)

Serbest piyasada bugün altın ne kadar? Son dakika güncel altın fiyatları... Gram, çeyrek, yarım ve tam altın alış satış fiyatı ve canlı veriler... 13 Ekim Çarşamba Altın kaç TL?

Tacirler Yatırım dört hissede yükseliş bekliyor: KARTN, LOGO, SISE ve YATAS hisse önerileri!

Tacirler Yatırım 13 Ekim 2021 hisse önerileri listesini paylaştı! Bugün tarihli teknik analiz bültenine paylaşılan hisse tavsiyeleri listesi KARTN, LOGO, SISE ve YATAS isimlerinden oluştu. Endekse dair beklentilerini de paylaşan analistler, günün yol haritasını belirledi.

ICBC Yatırım bugün üç hisse önerdi: ALGYO, YKBNK ve TKFEN hisse senetleri!

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini yayımladı. 13 Ekim 2021 tarihli hisse tavsiyeleri listesi ALGYO, YKBNK ve TKFEN hisse senetleri yer aldı. Günün Bist 100 teknik analizinin de yer aldığı bültene ait teknik haberimizde…

Tüketicilerin Enflasyon Beklentisi Zirvede!

ABD Merkez Bankası (Fed) New York Şubesi yaptığı açıklama ile enflasyona ilişkin çok önemli bir veriyi açıkladı. Amerikada yaşayan tüketicilerin kısa ve orta vadeli enflasyon beklentilerinin eylül ayından sonrada artmaya devam edeceğini bildirdi.

Gram, çeyrek, yarım, tam, ONS altın ve 22 ayar bilezik alış satış fiyatları... Serbest piyasadaki altın ne kadar? (12 Ekim Salı)

Serbest piyasada bugün altın ne kadar? Son dakika güncel altın fiyatları... Gram, çeyrek, yarım ve tam altın alış satış fiyatı ve canlı veriler... 12 Ekim Salı Altın kaç TL?

Tacirler Yatırım endekste direncini yukarı çekti! Yükseliş beklediği hisseleri AYGAZ, CEMTS, FROTO ve OTKAR olarak açıkladı!

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! 12 Ekim 2021 tarihli hisse tavsiyeleri listesi AYGAZ, CEMTS, FROTO ve OTKAR isimleri ile oluşturuldu. Bültende endekse dair beklentilerini sıralayan aracı kuruluş, ana direnci 1.440 puana çektiğini belirtti. İşte detaylar!

ICBC Yatırım’dan dört hisse önerili günün listesi: EREGL, ASELS, AKBNK ve HALKB hisse tavsiyeleri!

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! 12 Ekim 2021 tarihli aracı kuruluş hisse tavsiyeleri listesi EREGL, ASELS, AKBNK ve HALKB hisse senetlerinden oluştu. Bist 100 teknik görünümüne değinen aracı kuruluşun bülteninden öne çıkan detaylar haberimizde…

Toplam 2016 haber.