Son dakika ekonomi haberleri, güncel ekonomi yorumları, ekonomi ve finans gelişmeleri, borsa son dakika

Ekonomi

Ekonomi haberleri sayfamızdan son dakika ekonomi haberleri, güncel ekonomi yorumları ve finans hakkında bilgileri takip edebilirsiniz. Borsa son dakika haberleri ve önemli yorumlar.

Ekonomi Haberleri

İslam Memiş Açıkladı! Altın Yatırımcısı Dikkatli Olmalı! Güncel Altın Fiyatlar Ne Oldu?

Altın yatırımcıları, altın ile borçlananlar veya borç verenler fiyatları her dakika araştırıyor. Altın fiyatlarında en çok araştırılan ise gram altın oldu.  İşte detaylar...

Dolar Önce Düştü Sonra Çıktı! Merkez Bankası Başkanı Rezerv Miktarını Açıkladı!

Dolar yatırımcısı ve kurumsal anlamda dolar ile iş yapanların fiyatları takibi hafta başı itibari ile de sürmekte. İşte Merkez Bankasının açıklamaları ile birlikte Dolar'da son durum.

Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas Hisse Senedi Ne Kadar? Analiz – 11 Ekim Pazartesi

11 Ekim Pazartesi Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas hisse senetleri bugün ne kadar? Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas hisse senedi analizi ve son dakika verileri haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

Gram, çeyrek, yarım, tam, ONS altın ve 22 ayar bilezik alış satış fiyatları... Serbest piyasadaki altın ne kadar? (11 Ekim Pazartesi)

Serbest piyasada bugün altın ne kadar? Son dakika güncel altın fiyatları... Gram, çeyrek, yarım ve tam altın alış satış fiyatı ve canlı veriler... 11 Ekim Pazartesi altın kaç TL?

ICBC Yatırım Koza Anadolu Metal (KOZAA) hisse senedi içi AL önerisi yayımladı!

ICBC Yatırım 11 Ekim 2021 tarihli teknik bakış köşesinde KOZAA hisse senedini ele aldı. Koza Anadolu Metal Madencilik İşletmeleri A.Ş. (KOZAA) hisse senedi için aracı kuruluş, AL tavsiyesi yayımladı.

Tacirler 11 Ekim haftasına 4 hisse önerisi ile başladı: AEFES, BIMAS, EGEEN ve SELEC hisse tavsiyeleri!

Tacirler Yatırım 11 Ekim 2021 tarihli hisse önerileri listesini paylaştı! Aracı kuruluş günlük yükseliş beklenen hisse tavsiyeleri listesi AEFES, BIMAS, EGEEN ve SELEC hisse senetlerinden oluştu.

Altının Piyasalardaki Son Durumu! Gram Altın Kaç Lira? 8 Ekim 2021 Güncel Altın Fiyatları!

Haftanın son mesai gününde altın fiyatlarının durumu belli oldu. Ekonomik gelişmeleri ışığında altın fiyatları da takip ediliyor. Sizde altınla ilgili detayları merak ediyorsanız işte size detaylar...

Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas Hisse Senedi Ne Kadar? Analiz – 8 Ekim Cuma

8 Ekim Cuma Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas hisse senetleri bugün ne kadar? Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas hisse senedi analizi ve son dakika verileri haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

Gram, çeyrek, yarım, tam, ONS altın ve 22 ayar bilezik alış satış fiyatları... Serbest piyasadaki altın ne kadar? (8 Ekim Cuma)

Serbest piyasada bugün altın ne kadar? Son dakika güncel altın fiyatları... Gram, çeyrek, yarım ve tam altın alış satış fiyatı ve canlı veriler... 8 Ekim Cuma altın kaç TL?

ICBC Yatırım haftanın son günü 3 hisse önerisi paylaştı: EREGL, GOODY ve NTHOL hisse senedi analizi!

ICBC Yatırım 8 Ekim 2021 tarihli hisse önerileri listesini paylaştı! Haftanın son işlem gününe ait beklentileri içeren günlük bültende paylaşılan hisse tavsiyeleri listesi EREGL, GOODY ve NTHOL hisse senetlerinden oluştu. Bist 100 endeksine dair teknik verilerin de yer aldığı bültende, kritik seviyeler tek tek sıralandı. İşte detaylar…

Altın Kaç Lira Oldu? Gram Altın Kaç TL? 7 Ekim 2021 Güncel Altın Fiyatları!

Gram altın, çeyrek altın, yarım altın ve daha farklı altın çeşitleri iç piyasada fiyatlandırmaya devam ediliyor. Altının nabzını tutan uzmanların altın hakkında yorumları neler?

Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas Hisse Senedi Ne Kadar? Analiz – 7 Ekim Perşembe

7 Ekim Çarşamba Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas hisse senetleri bugün ne kadar? Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas hisse senedi analizi ve son dakika verileri haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

Gram, çeyrek, yarım, tam, ONS altın ve 22 ayar bilezik alış satış fiyatları... Serbest piyasadaki altın ne kadar? (7 Ekim Perşembe)

Serbest piyasada bugün altın ne kadar? Son dakika güncel altın fiyatları... Gram, çeyrek, yarım ve tam altın alış satış fiyatı ve canlı veriler... 7 Ekim Perşembe altın kaç TL?

ICBC Yatırım dört hisseye işaret etti: ULKER, DOAS, SASA ve ZOREN hisse önerileri!

ICBC Yatırım 7 Ekim hisse önerileri listesini paylaştı! Günün hisse tavsiyeleri listesinde ULKER, DOAS, SASA ve ZOREN hisse senetleri yer aldı. Günün Bist 100 teknik analizleri ve yükseliş beklenen hisse önerileri ile ilgili detaylar haberimizde.

Altında Son Dakika Gram Altın Ne Kadar Oldu? Çeyrek Altın Kaç Lira? 6 Ekim Çarşamba 2021 Altın Fiyatları!

Hafta ortasında altın fiyatlarının seyri yatırımcılar tarafından merak konusu. Elinde yatırım olarak altın tutanların ve yatırım amaçlı altın almak isteyenlerin dikkatle takip etmesi gereken fiyatlar haberimizde.

Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas Hisse Senedi Ne Kadar? Analiz – 6 Ekim Çarşamba

6 Ekim Çarşamba Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas hisse senetleri bugün ne kadar? Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas hisse senedi analizi ve son dakika verileri haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

Gram, çeyrek, yarım, tam, ONS altın ve 22 ayar bilezik alış satış fiyatları... Serbest piyasadaki altın ne kadar? (6 Ekim Çarşamba)

Serbest piyasada bugün altın ne kadar? Son dakika güncel altın fiyatları... Gram, çeyrek, yarım ve tam altın alış satış fiyatı ve canlı veriler... 6 Ekim Çarşamba altın kaç TL?

ICBC Yatırım'dan 6 Ekim'de 4 hisse önerisi: KCHOL, KRSTL, PRKME ve SAHOL!

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! 6 Ekim 2021 tarihli hisse tavsiyeleri listesi KCHOL, KRSTL, PRKME ve SAHOL oldu.

Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas Hisse Senedi Ne Kadar? Analiz – 5 Ekim Salı

5 Ekim Salı Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas hisse senetleri bugün ne kadar? Adese, Cemas, Deva, Esen, İhlas hisse senedi analizi ve son dakika verileri haberimizde yer alıyor. İşte detaylar...

Toplam 2016 haber.