Son dakika haberleri, güncel haberler, gündem haberleri, son dakika internet haber

Gündem

Son dakika gündem haberleri ile siz de önemli gelişmeleri yakalayın! Güncel internet haberleri ile Türkiye gündemini sizlere sunuyoruz. Bugün önemli haberler neler? Basın açıklamaları, röportajlar ve gündeme damga vuran olaylar... Son dakika flaş haberler ile sizler de gündemi yakından takip edebilirsiniz.

Gündem Haberleri

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 28 Nisan 2021 Çarşamba Star TV canlı full izle! Bugünkü konukları kim?

Star TV ekranlarının sevilen programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 28 Nisan 2021 Çarşamba günü izleyici ile buluşuyor. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 28 Nisan Çarşamba canlı izle ve full izle seçeneklerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Nisan 2021 Salı Star TV canlı full izle! Bugünkü konukları kim?

Star TV ekranlarının sevilen programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Nisan 2021 Salı günü izleyici ile buluşuyor. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Nisan Salı canlı izle ve full izle seçeneklerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 26 Nisan 2021 Pazartesi Star TV canlı full izle! Bugünkü konukları kim?

Star TV ekranlarının sevilen programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 26 Nisan 2021 Pazartesi günü izleyici ile buluşuyor. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 26 Nisan Pazartesi canlı izle ve full izle seçeneklerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Thodex CEO’su Kaçtı, Mağdurlar Ne Yapacak?

2017 yılından bu yana hizmet veren Türkiye merkezli kripto para borsası Thodex, 20 Nisan tarihinde akşam saatlerinde yapılan açıklama ile işlemlerini durdurduğunu duyurdu. Açıklama sonrasında borsanın kapanması tepkilerin büyümesine yol açtı.

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 21 Nisan 2021 Çarşamba Star TV canlı full izle! Bugünkü konukları kim?

Star TV ekranlarının sevilen programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 21 Nisan 2021 Çarşamba günü izleyici ile buluşuyor. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 21 Nisan Çarşamba canlı izle ve full izle seçeneklerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

TBMM’den “Umut Verici” Kripto Para Raporu

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tarafından 16 Nisan tarihinde duyurulan ve Resmi Gazete’de yayımlanan yönetmelik kararı, yerli kripto para piyasaları adına endişe verici bir gelişme olarak kaydedildi. Bu gelişmenin Türkiye’de kripto para topluluklarında yarattığı endişenin izleri devam ederken, bu kez Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) tarafından “Dijital, Sanal ve Kripto Para Sistemleri” adıyla bir rapor yayınlandı.

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 20 Nisan 2021 Salı Star TV canlı full izle! Bugünkü konukları kim?

Star TV ekranlarının sevilen programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 20 Nisan 2021 Salı günü izleyici ile buluşuyor. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 20 Nisan Salı canlı izle ve full izle seçeneklerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 19 Nisan 2021 Pazartesi Star TV canlı full izle! Bugünkü konukları kim?

Star TV ekranlarının sevilen programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 19 Nisan 2021 Pazartesi günü izleyici ile buluşuyor. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 19 Nisan Pazartesi canlı izle ve full izle seçeneklerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 16 Nisan 2021 Cuma Star TV canlı full izle! Bugünkü konukları kim?

Star TV ekranlarının sevilen programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 16 Nisan 2021 Cuma günü izleyici ile buluşuyor. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 16 Nisan Cuma canlı izle ve full izle seçeneklerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 15 Nisan 2021 Perşembe Star TV canlı full izle! Bugünkü konukları kim?

Star TV ekranlarının sevilen programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 15 Nisan 2021 Perşembe günü izleyici ile buluşuyor. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 15 Nisan Perşembe canlı izle ve full izle seçeneklerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 14 Nisan 2021 Çarşamba Star TV canlı full izle! Bugünkü konukları kim?

Star TV ekranlarının sevilen programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 14 Nisan 2021 Çarşamba günü izleyici ile buluşuyor. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 14 Nisan Çarşamba canlı izle ve full izle seçeneklerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 13 Nisan 2021 Salı Star TV canlı full izle! Bugünkü konukları kim?

Star TV ekranlarının sevilen programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 13 Nisan 2021 Salı günü izleyici ile buluşuyor. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 13 Nisan Salı canlı izle ve full izle seçeneklerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 12 Nisan 2021 Pazartesi Star TV canlı full izle! Bugünkü konukları kim?

Star TV ekranlarının sevilen programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 12 Nisan 2021 Pazartesi günü izleyici ile buluşuyor. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 12 Nisan Pazartesi canlı izle ve full izle seçeneklerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

İşsizlik maaşı şartları - Kimler işsizlik ödeneği alabilir? İşsizlik maaşı başvurusu ve ne kadar?

İşsizlik maaşı şartları nelerdir? İŞKUR işsizlik maaşı başvurusu yaparak siz de ödenekten faydalanabilirsiniz. İşsizlik maaşı ne kadar, nasıl alınır? İşsizlik maaşı şartlarını taşıyan herkes ödenek için başvuruda bulunabilir. İŞKUR işsizlik ödeneği hakkında hazırladığımız yazımızdan konu hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Baş ağrısı için dua - Migren ve baş ağrısı için okunacak dua

Baş ağrısı için dua arayanlara hazırladığımız baş ağrısı için okunacak dualar yazımızı inceleyebilirsiniz. Baş ağrısı için alimler tarafından önerilen dualar nelerdir? Detaylar yazımızda...

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 9 Nisan 2021 Cuma Star TV canlı full izle! Bugünkü konukları kim?

Star TV ekranlarının sevilen programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 9 Nisan 2021 Cuma günü izleyici ile buluşuyor. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 9 Nisan Cuma canlı izle ve full izle seçeneklerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kapalıçarşı’da büyük altın vurgunu!

Kapalıçarşı’da toptan altın satışı yapan bir firmanın Ege Bölgesi satış temsilcisi Erman C.’nin yaklaşık 10 kilogram altını çalarak sırra kadem bastığı iddia edildi.

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 8 Nisan 2021 Perşembe Star TV canlı full izle! Bugünkü konukları kim?

Star TV ekranlarının sevilen programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 8 Nisan 2021 Perşembe günü izleyici ile buluşuyor. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 8 Nisan Perşembe canlı izle ve full izle seçeneklerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 7 Nisan 2021 Çarşamba Star TV canlı full izle! Bugünkü konukları kim?

Star TV ekranlarının sevilen programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 7 Nisan 2021 Çarşamba günü izleyici ile buluşuyor. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 7 Nisan Çarşamba canlı izle ve full izle seçeneklerine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Toplam 2559 haber.