Para piyasaları, son dakika döviz haberleri, dolar ne kadar, euro ne kadar, sterlin ne kadar, altın ne kadar, bitcoin ne kadar, güncel döviz kurları

Para Piyasaları

Para piyasaları son dakika haberleri sayfamızda yer alıyor. Dolar, Euro, Sterlin ve altın haberleri ile siz de gündemi takip edebilirsiniz. Güncel döviz kurları ve para piyasaları uzman yorumları.

Para Piyasaları Haberleri

Bitcoin'den yeni hamle geldi... Tam 2,1 milyon Dolarlık yatırım ile pazar büyüyecek!

Bitcoin girişimi Moon'dan yeni hamle! Son dönemde yaşanan moral bozukluğuna karşın yatırımcısını sevindirecek yatırım adımı geliyor...

Bitcoin düşüyor, tutabilene aşk olsun! BTC ne olacak? O seviyeler görüldü...

Bitcoin'deki düşüş son sürat devam ediyor. Yeni düşüş rekorları gelecek mi? İşte BTC dünyasındaki gelişmeler...

Çin, Bitcoin'i adeta sildi! BTC'ye ne oluyor?

Çin'in Bitcoin savaşı sürüyor. Çin Halk Cumhuriyeti, BTC'yi yasa dışı ilan ederek piyasaları darmaduman etti!

Endeks haftayı desteğin altında mı kapatacak? Tacirler yanıtladı! İşte günün hisse önerileri ve endeks yorumları

Tacirler Yatırım 24 Eylül tarihli hisse önerileri listesini paylaştı! EREGL, KOZAL, OYAKC ve THYAO hisse senetlerinin paylaşıldığı bültende, Bist 100 endeksine dair beklentiler yorumlandı. İşte günün borsa ve hisse yorumları…

ICBC Yatırım haftanın son gününe iki hisse önerisi ile girdi! ENJSA ve THYAO hisse senetleri

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı. 24 Eylül tarihli hisse tavsiyeleri listesi ENJSA ve THYAO hisse senetlerinden oluştu Endekse dair kritik seviyelerin paylaşıldığı bültende, destek ve direnç noktaları tek tek sıralandı.

Twitter'dan Bitcoin hamlesi geldi! Kripto para dünyasını ilgilendiren hangi özellik geliyor?

Twitter'dan kripto para dünyasını ilgilendiren yeni bir gelişmenin duyurusu yayınlandı. Yapılan açıklamaya göre o özellik geliyor! İşte Twitter'ın BTC hamlesi...

Tacirler Yatırım’dan yükseliş beklenen dört hisse önerisi: ALARK, ALKIM, DOHOL ve KRDMD!

Tacirler Yatırım 23 Eylül 2021 tarihli hisse önerileri listesini paylaştı. Günlük hisse tavsiyeleri listesi ALARK, ALKIM, DOHOL ve KRDMD hisse senetlerinden oluştu.

TCMB kararı öncesi ICBC Yatırım’dan üçlü hisse önerileri: EREGL, YKBNK ve PGSUS hisseleri!

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! 23 Eylül 2021 tarihli günlük bülten üzerinden aktarılan hisse tavsiyeleri listesini EREGL, YKBNK Ve PGSUS oluşturdu. TCMB kararı öncesi Bist 100 endeksine dair teknik beklentiler de bugün tarihli bültende yer aldı.

Ünlü YouTuber DOGE’de Yarım Milyon Dolar Kaybetti! Kayıp Dudakları Uçuklattı! İşte o İsim…

Ünlü YouTuber ve Dogecoin (DOGE) yatırımcısından büyük kayıp! DOGE, yatırımcısına  kayıplar yaşatmaya devam ediyor. Bu yatırımcının kaybı ise çok büyük!

Tacirler Yatırım sert düşen endeksi yorumladı: “Teknik göstergeler önemli oranda negatife kaydı”

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri ve Bist 100 yorumlarını paylaştı. Bugün yayımlanan teknik analiz bülteninde EKGYO, MGROS, OYAKC ve TAVHL hisse senetleri önerilirken, endekse dair yol haritası paylaşıldı.

Düşüşün sürdüğü endekse dair teknik analiz ve hisse önerileri: ICBC Yatırım THYAO, AKENR ve ISGYO hisse tavsiyeleri

ICBC Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! Bugün paylaşılan hisse tavsiyeleri listesinde THYAO, AKENR ve ISGYO hisse senetleri yer aldı.

Yeni haftada uzmanlar Dolar için ne diyor? İşte uzman Dolar yorumları...

Yeni hafta başlarken uzman Dolar yorumları da gelmeye başladı. Dolar ne olur, hangi seyirde ilerler? Para piyasası uzmanlarının Dolar analizi ve yorumları haberimizde...

ICBC Yatırım yeni haftaya 4 hisse önerisi ile başlangıç yaptı: TAVHL, NTHOL, DOCO ve THYAO hisse tavsiyeleri!

ICBC Yatırım 20 Eylül 2021 tarihli günlük bültenini yayımladı! Günlük bültende Bist 100 teknik analizi ve TAVHL, NTHOL, DOCO, THYAO hisse önerileri paylaşıldı.

Dolar’da Son Durum! Euro Ne Kadar Oldu? 1 Dolar Kaç TL?

Yatırımcıların gözü kulağı dolarda. Merkez Bankası’nın faiz indirimi beklentisi piyasaları nasıl etkiliyor? Doların bugünkü seyri. Piyasalarda son durum. 1 dolar kaç TL oldu?

Tepki alımlarında Bist 100 toparlayacak mı? Günün dört hisse önerisini paylaşan Tacirler Yatırım yorumladı!

Tacirler Yatırım günlük hisse önerileri listesini paylaştı! ALARK, EREGL, SASA ve TTKOM hisse önerileri listesinin yayımlandığı bültende, Bist 100 endeksine dair beklentiler aktarıldı.

Uzmanlardan Dolar Teknik Analizi! Dolar için Kritik Eşik Ne? Hangi Seviyede Sıkışma Yaşanabilir?

Hafta bitti ama döviz heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Milyonlarca yatırımcı uzmanları yakından takip ediyor. Uzman görüşü ile doların teknik analizi! Ülkemizde doların son durumu. Uzmanlardan teknik analiz.

Dolarda Son Durum: 1 TL kaç dolar oldu? Dolarda son dakika canlı dolar verileri

Haftanın Son gününde dolar kurunun durumu herkesin takibinde. 10 Eylül cuma haftanın son işlem gününde dolar fiyatı yatırımcılar tarafından dikkatle izleniyor.

Endekste kritik dönemeç: O seviyeye dikkat! Dört hisse önerilen günde endeksin kaderini Tacirler Yatırım yorumladı!

Tacirler Yatırım bugün tarihli teknik analiz bülteni ile endekse ve hisselere dair beklentilerini paylaştı! 10 Eylül 2021 Cuma gününe ait hisse önerileri listesi AYGAZ, FROTO, TUPRS ve SAHOL hisse senetlerinden oluştu. Endekste ise dün gerçekleşen alım ile negatif bölgenin geçilmesi için 1455 puan seviyesine dikkat çekildi!

ICBC Yatırım 10 Eylül 2021 Hisse Önerileri Listesi: ISCTR, SASA, AKENR, YATAS hisse senedi analizi!

ICBC Yatırım 10 Eylül Cuma günün haftanın son hisse önerileri listesini paylaştı. Günün prim yapacak hisse senetleri aracı kuruluşça ISCTR, SASA, AKENR ve YATAS olarak belirlendi. Borsada kazandıracak hisseler paylaşımına ek olarak BIST 100 teknik analiz verilerinin paylaşıldığı bültende, günün takip edilecek kritik destek ve direnç noktaları aktarıldı.

Toplam 1208 haber.