Personel alım ilanları, eleman alımı, iş ilanları ve başvurusu, devlet personel alımları, özel kurum eleman alımları

Personel Alımı

Personel alım ilanları son dakika duyuruları sizlerle! Resmi ve özel kurumların eleman alım ilanlarını ve şartlarını sizlerle paylaşıyoruz. Hangi kurum kaç personel alacak? PTT, İŞKUR, TSK, Sağlık Bakanlığı, MEB ve diğer resmi kurumlar ile özel kurumların personel alım ilanı haberleri!

Personel Alımı Haberleri

Merkez Bankası Uzman Yardımcısı Alıyor! Merkez Bankası’nın İlan Detayları Kadrolu Uzman Yardımcısı İlanı Yayınlandı

Kamuya personel alımları hız kesmiyor. Yayınlanan ilanlarda artarda personel alımları gerçekleştiriliyor. Binlerce kişi bu ilanları takip ediyor. Merkez Bankası yayınladı. Alım yapılacak kadrolar belli oldu.

İŞKUR Toplum Yararına Programlar (TYP) Kapsamında 38 İlde 1453 Kamu Personeli Alıyor

Büyükşehir belediyeleri, ilçe belediyeleri ve diğer çeşitli kamu kuruluşlarının kamuya personel alımı devam ediyor. Türkiye İş ve İşçi Bulma Kurumu üzerinden açılan ilanlarla duyurularını yayınlayan kamu kurum ve kuruluşları başvuru şartlarını da yine bu ilanlarla kamuoyuna bildiriyor.

Çankaya Belediyesi 80 Zabıta Alıyor İlan Yayınlandı!

Kamuya personel alımları tüm hızıyla devam ediyor. Çeşitli bakanlıklar, büyükşehir belediyeleri, ilçe belediyeleri ve daha birçok kamu kuruluşu İş ve İşçi Bulma Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayınladıkları ilanlarla personel alımlarını gerçekleştiriyorlar.

Diyanet İşleri Başkanlığı'na 77 Personel Alımı Devam Ediyor!

Devlet dairelerine çeşitli hizmetler, ve meslek grupları için kamu personeli alımlar devam ediyor. Belediyeler, Milli eğitim müdürlükleri, Diyanet İşleri Başkanlığı ve benzeri birçok devlet dairesi memur alımlarını yıl sonuna kadar devam ettiriyor. İŞKUR üzerinden veya devlet dairelerinin kendi resmi internet siteleri üzerinden yayınlanan ilanlarla alımlar gerçekleştiriliyor.

Bekçi olmak isteyenlere müjde: 2021 bekçi alımları başladı! İşte personel alımı detayları...

İŞKUR üzerinden 2021 bekçi alımı ilanı yayınlandı. Çok sayıda ilde bekçi alımı yapılacak. İşte detaylar...

Adalet Bakanlığı personel alımı ilanı yayınlandı! İşte detaylar...

Adalet Bakanlığı, Adli Tıp Kurumu Başkanlığı tarafından personel alımı ilanı yayınlandı. 18 Diğer Teknik Hizmet Personeli (Kimyager), 24 Laborant, 30 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 3 Teknisyen ve 4 Destek Personeli (Hizmetli) pozisyonu için personel alımı yapılacak. İşte detaylar...

ŞOK Market Personel Alımı Yapacak!

Türkiye genelinde birçok mağazası bulunan market zinciri ŞOK, mağazalarında görevlendirmek üzere mağaza elemanı, mağaza müdürü ve bölge müdürü görevleri için personel alımı yapacak.

Üniversite Hastanesi 23 Hemşire Alımı Yapacak! 

Bülent Ecevit Üniversitesi Hastanesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde görevlendirilmek 23 hemşire istihdam edilecek. KPSS şartı aranacak adayların en az lise mezunu olması gerekiyor.

İŞKUR Şartsız Sınavsız Büro Personeli Alacak!

2021 yılı şubat ayında ilk işe alım ilanını yayınlayan İŞKUR Türkiye genelinde 1340 kişilik boş kadrolara yönelik büro personeli alımı yapacak. KPSS şartı aranmayacak olan adayların en az lise mezunu olması gerekiyor.

JGK İki Katı Maaş İle Personel Alımı Yapacak!

Jandarma Genel Komutanlığı Muharebe ve Elektronik Bilgi Sistemler Başkanlığı 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4.maddesinin (B) bendine göre istihdam edilenlerin tavan ücretinin iki katı maaş ödemesi alacak olan adayları kendi bünyesinde görevlendirecek. Boş bulunan bilişim personeli kadrosuna alım yapacağını duyuran JGK, görev merkezi olarak Ankara ilini işaret etti. Başvuru için aranan şartlar yayınlanan ilanda yer aldı.

50 Bin Kişiye İstihdam Sağlanacak!

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından tarımsal üretim için yürütülen projelerde sona gelindi. 16 ilde yürütülen projeler ile 50 bin kişiye iş imkanı sunacak olan Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgeleri kurulacak.

İnternetten Nasıl Para Kazanılır? İş Fikirleri, Tavsiyeler...

İnternetten para kazanmak isteyenler için hazırladığımız rehber yazımızda atmanız gereken adımları inceleyebilirsiniz. İnternet iş fikirleri arıyorsanız ve herhangi bir alanda internet üzerinden para kazanmak istiyorsanız başlangıç adımında yapmanız gerekenleri inceleyebilirsiniz.

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül açıkladı: Adalet Bakanlığı 10 bin personel alımı ne zaman?

Adalet Bakanlığı personel alımının ne zaman yapılacağı yüzbinlerce kişi tarafından merak ediliyor. Adalet Bakanlığı kadrosunda çalışmak isteyenlerin merakla beklediği personel alımıyla ilgili detaylar da gelmeye devam ediyor. Ayrıntıları haberimizden okuyabilirsiniz.

Bordo Bereli Nasıl Olunur, Şartları Nelerdir? (Erkek ve Kadınlar İçin)

Bordo bereli olma şartları oldukça zordur. Türk Silahlı Kuvvetlerinin göz bebeği olan Bordo Bereliler, her gencin hayalini de süsleyen bir meslek grubudur. Özel Kuvvetler Komutanlığı bünyesinde yer alan bordo bereliler için güncel şartları ve diğer ayrıntıları yazımızda hazırladık.

Evde Ek İş Arayanlar Fırsatlar Sizi Bekliyor: Evde Hangi Ek İşler Yapılabilir?

Son zamanlarda evde yapılabilecek en iyi iş fikirlerinden biri şüphesiz paketlemedir. Ülkemizde bulunan perakende firmalarının birçoğu ürünlerinin paketlenmesi ihtiyacı duyuyor. Bu işlem için bünyesinde personel istihdam etmek yerine evden çalışabilecek kişilere iş imkanı sağlıyor. Özellikle kalabalık ailelerin bu iş imkanından yararlanma şansının yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Evde paketleme işi veren firmalar, paketleme işinden kazanılabilecek ortalama gelir ve diğer birçok sorunun cevabı haberimizin detaylarında bulunmaktadır.

TÜİK Personel Alımı İlanı Yayınlandı: TÜİK Personel Alımı Başvurusu ve Şartları, Kaç Personel Alınacak?

TÜİK personel alımı ilanı kurum tarafından yayınlandı. TÜİK personel alımı başvurusu nasıl yapılır? TÜİK'in 16 farklı il için temizlik ve güvenlik görevlisi personel alım ilanına dair tüm detayları haberimizden okuyabilirsiniz.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Memur Alımı Yapıyor: Kültür ve Turizm Bakanlığı Memur Alımı Başvurusu ve Şartları

Kültür ve Turizm Bakanlığı memur alımı ilanı yayınladı. Kültür ve Turizm Bakanlığı memur alımı için kontenjan ne kadar, nasıl başvuru yapılır, hangi şartlar aranıyor? Memur alımı ile ilgili tüm detayları haberimizde hazırladık.

ÇAYKUR İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı: ÇAYKUR İşçi Alımı Başvurusu ve Şartları

ÇAYKUR işçi alımı yapacağını ilan etti. ÇAYKUR işçi alımı başvurusu nasıl yapılır ve şartları nelerdir gibi sorularınızın detaylarını haberimizde hazırladık. ÇAYKUR işçi alımı ilanına dair tüm ayrıntıları haberimizden inceleyebilirsiniz.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Memur Alıyor: Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Memur Alımı Detayları...

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü memur alımı ilanı yayınladı. Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü memur alımı ile ilgili şartları ve başvuru işlemlerine dair detayları haberimizde hazırladık. Detayları inceleyebilirsiniz.

Toplam 213 haber.

Personel alım haberleri ile resmi ve özel kurumların iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Birçok kurum düzenli olarak personel alımı gerçekleştiriyor. İstihdam edilecek personeller için birçok şart aranıyor. PTT, İŞKUR, TSK, Sağlık Bakanlığı, MEB, Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı, Maliye Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı gibi kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra BİM, A101, ŞOK, Migros, Turkcell gibi özel şirketler de eleman alımı yapıyor. Son dakika personel alım haberlerini takip ederek sizler de şartlarınızı taşıdığınız eleman alımı ilanlarına başvurabilirsiniz. Güncel iş ilanları hakkında haberleri sizlerle paylaşıyoruz!