sağlık haberleri, güncel sağlık haberleri, son dakika sağlık haberleri

Sağlık

Sağlık haberleri son dakika gelişmeleri sizlerle! Güncel sağlık haberleri ile sizler de resmi ve özel sağlık kuruluşlarındaki uzmanların güncel açıklamalarına, röportajlarına ulaşabilirsiniz.

Sağlık Haberleri

Baş ağrısı için dua - Migren ve baş ağrısı için okunacak dua

Baş ağrısı için dua arayanlara hazırladığımız baş ağrısı için okunacak dualar yazımızı inceleyebilirsiniz. Baş ağrısı için alimler tarafından önerilen dualar nelerdir? Detaylar yazımızda...

Hastalara çok tesirli şifa duası - Hastaya ve hastalıklara resimli, acil şifa duası ve anlamı

Hastalara çok tesirli şifa duası ve anlamları nelerdir? Hasta için dua okumak istiyorsanız resimli acil şifa dualarını inceleyebilirsiniz. Ağır hasta için okunacak dua ile şifa gönderebilirsiniz. Baş ağrısı için dua ile ağrılarınızı durdurabilirsiniz. Bebek sahibi olmak, diş ve kulak ağrısını kesmek, kekemeliği bitirmek, nazara karşı korunmak, panik ataktan kurtulmak için en etkili dualar neler? Sağlık için dua arıyorsanız siğil, uyumak, yüz güzelliği, zayıflamak ve zihin açıklığı için duaları inceleyebilirsiniz. Sağlık için en şifalı dualar yazımızda yer alıyor.

Organ Bağışı Nasıl Yapılır, Şartları Nelerdir? Başvurusu ve Kimler Organ Bağışı Yapabilir?

Organ bağışı yapmak istiyorsanız başvuru ve şartları ile ilgili detayları haberimizde hazırladık. Kimler organ bağışı yapabilir, hangi organlar bağışlanabilir? Organ bağışı ile alakalı tüm detayları haberimizden inceleyebilirsiniz.

Kan Vermek için Hangi Şartları Sağlamak Gerekir? Kimler Kan Bağışı Yapabilir? Kimler Kan Veremez?

Kan bağışı yapmak için belli şartlar bulunmaktadır. Kan bağışı yapabilmek için gerekli olan özellikler nelerdir? Kimler kan bağışı yapabilir, kimler bağışı yapamaz? Kan bağışı yapmak istiyorsanız detaylı bir rehber hazırladık. Kan bağışı hakkında tüm ayrıntıları inceleyebilirsiniz.

Sitrin Taşının Faydaları ve Özellikleri Nelerdir? Sitrin Taşı Nerelerde Bulunur?

Sitrin taşının faydaları ve özellikleri hakkında merak ettiklerinizi yazımızda hazırladık. Sitrin taşı nedir, neye iyi gelir? Sitrin taşının en bilinen özellikleri ve nerelerde bulunduğu hakkında detayları yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Malahit Taşı Faydaları ve Özellikleri Nelerdir? Nerelerde Bulunur?

Malahit taşının sağlığa faydaları ve özellikleri hakkında bilgileri yazımızda hazırladık. Malahit taşı nerelerde bulunur, yararları ve diğer önemli bilgileri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Kaplan Gözü Taşının Faydaları ve Özellikleri Nelerdir? Kaplan Gözü Taşı Nerelerde Çıkarılır?

Kaplan gözü taşının faydaları ve özellikleri hakkında detayları yazımızda hazırladık. Kaplan gözü taşının etkilerini, nerelerde çıkarıldığını ve kullanıldığını inceleyebilirsiniz. Kaplan gözü taşının gerçek olduğu nasıl anlaşılır merak ediyorsanız yazımızı inceleyebilirsiniz.

Granat Taşının Faydaları Nelerdir? Granat Taşının Özellikleri ve Temizliği, Granat Taşı Nerede Bulunur?

Granat taşının faydaları ve özellikleri hakkında detaylı bir yazı hazırladık. Granat taşı nelere faydalıdır? Granat taşının özellikleri nelerdir? Granat taşının temizliği nasıl yapılmalıdır gibi ayrıntıları hazırladık. Ayrıca; granat taşı nerede bulunur ve diğer kapsamlı bilgileri yazımızdan inceleyerek konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Florit Taşının Faydaları Nelerdir? Florit Taşı Özellikleri Neler, Nerelerde Çıkarılır?

Florit taşını faydaları, insana yaraları hakkında detayları yazımızda hazırladık. Florit taşının özellikleri, kullanım şekli ve nerelerde çıkarıldığına dair detayları inceleyerek bu özel taş hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ay Taşının Faydaları Nelerdir? Nelerden Çıkarılır? Ay Taşı Özellikleri ve Kullanımı

Ay taşının faydaları, kullanımı ve özellikleri hakkında detayları yazımızda hazırladık. Ay taşı nedir, nasıl kullanılır, neye iyi gelir? Ay taşı nerelerden çıkarılır ve gerçek olduğu nasıl anlaşılır gibi sorularınızın cevaplarını yazımızda bulacaksınız.

Obsesif Kompülsif Bozukluk Belirtileri Nelerdir? Tedavisi ve Sebepleri

Obsesif kompülsif bozukluk nedir, belirtileri ve sebepleri nelerdir? Obsesif kompülsif bozukluk hakkında merak ettiğiniz tüm detayları ve tedavisi hakkında ayrıntıları yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Çocuklarda dikkat dağınıklığı belirtileri nelerdir? Dikkat dağınıklığı nedir, sebepleri nelerdir? Çocuklarda dikkat dağınıklığı tedavisi

Çocuklarda dikkat dağınıklığı belirtileri nelerdir? Çocuklarda dikkat dağınıklığının sebepleri ve tedavisi ile ilgili bir yazı hazırladık. Dikkat dağınıklığı nedir? Dikkat dağınıklığı semptomları nelerdir? Davranışsal bozukluk ile dikkat dağınıklığı nasıl ayırt edilir? Konu hakkında birçok sorunuzun cevabını uzman görüşlerini araştırarak açıklamaya çalıştık.

B12 vitamini eksikliği belirtileri nelerdir? B12 vitamini faydaları ve hangi besinlerde bulunur?

B12 vitamini eksikliği belirtileri nelerdir? B12 vitamininin ne olduğu, faydaları ve hangi besinlerde bulunduğuna dair detaylı bir liste hazırladık. B12 vitaminiyle ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

İlaç şirketi Pfizer son dakika açıklaması ile koronavirüs aşılarında son durumu açıkladı: Covid-19 aşısı üçüncü faz denemeleri yüzde 90 başarılı!

Amerikan Pfizer ve BionTech koronavirüs aşısı hakkında son dakika açıklaması yüzleri güldürdü! Devam eden Covid-19 pandemisi yeniden tırmanışa geçerken, ilaç şirketlerinden Corona Virüs aşısı üçüncü faz denemelerinde yüzde 90 başarı sağlandığı duyuruldu! Açıklama sonrasın Pfizer ve BionTech payları değer kazanmaya başladı!

Koronavirüs (Coronavirüs) Test Sonucu Nereden Öğrenilir? Koronavirüs Test Sonucu Kaç Günde Açıklanır?

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de yayılmaya devam eden Koronavirüs için hergün binlerce vatandaş test yaptırmaya devam ediyor. Koronavirüs testi yaptıran vatandaşlar sağlık kuruluşlarına girmeden e-nabız üzerinden sonuçlarını öğrenebiliyor.

Pataloji Raporu Nedir? Pataloji Rapor Sonucu Kaç Günde Çıkmaktadır?

Hastalık bilimi olarak bilenen patoloji günümüzde hastalık tanılarında en çok kullanılan yöntemdir. Birden fazla yöntemi olan patoloji raporunun çıkma süresi hastalıkların niteliğine göre farklılık göstermektedir. Bazı patoloji raporları 1 günde çıkarken bazıları çok daha uzun sürmektedir.

Skolyoz Hastalığı Nedir, Tedavisi Nasıl Yapılır? Skolyoz Egzersizleri ve Yapılması Gerekenler

Günümüzde oldukça yaygın olarak görülmeye başlayan Skolyoz hasatlığı ile ilgili merak edilenler her geçen gün artıyor. Birçok kişinin yaşadığı bel ve göğüs ağrılarının Skolyoz hastalığının belirtisi olup olmadığı vatandaşlar tarafından araştırılıyor.

Koronavirüs bir siyasetçiyi daha hedef aldı! İBB sözcüsü Murat Ongun açıkladı! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Covid 19 testi pozitif!

Son dakika Covid-19 haberi gündeme düştü! İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Covid-19 testi pozitif çıktı! Açıklama ise Twitter üzerinden sözcü Murat Ongun’dan geldi. Ekrem İmamoğlu’nun sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. İşte Ekrem İmamoğlu Koronavirüs test sonucu açıklama ayrıntıları…

Bilim insanlarından açıklama! Yeni bir organ bulundu! Hiçbir modern anatomi kitabında yer almayan organ meğer bunca yıldır bakın neredeymiş?

Bilim insanları yeni keşfi ile radyasyon tedavisi sırasında tükürük bezleri zarar gören hastalara umut veriyor! Kafatasında yeni bir organ bulunduğu Radyoterapi ve Onkoloji dergisinde paylaşıldı. Yüksek çözünürlüklü bir makine ile insan dokularının taranması sırasında bulunan yeni organ, herhangi bir modern anatomi kitabında bulunmuyor. İşte bilim insanlarının yeni organ keşfinde merak edilen ayrıntılar…

Toplam 32 haber.