BankacılıkEditörün SeçimiGündem

Halkbank Emeklileri Sevindiren Haberi Verdi! 5.000 TL Bayramdan Önce Hesaplara Geçiyor!

Türkiye’nin önde gelen kamu bankası Halkbank, emeklinin nakit ihtiyacına çare olacak kredi kampanyasını duyurdu. Düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile 5.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçları için bayramdan önce ödemeler yapılacak. Şimdi kredi başvurusunu yapanlara anında 5.000 TL’ye kadar uygun faiz ve vadeler ile kredi seçenekleri sunulacak. İşte detaylar…

Milyonlarca emekli Temmuz ayında yapılacak maaş zamlarında odaklanırken Halkbank mini kredi paketi ile emeklinin nakit sorununun çözecek adımlar atmaya devam ediyor. Düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile kullandırılacak kredi kapsamında 5.000 TL’ye kadar nakit desteği sunulacak. Maaşını Halkbank’tan alan tüm emeklilerin yararlanabileceği kredi kapsamında birçok ihtiyacına yönelik emeklilere nakit desteği verilmesi hedefleniyor. Aylık düşük taksit ödemeleri ile vatandaşların yararlanmaları sağlanacak.

Halkbank Emeklileri Sevindiren Haberi Verdi! 5.000 TL Bayramdan Önce Hesaplara Geçiyor!

Halkbank’tan Emekliye 5.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Halkbank’tan emeklinin cebini rahatlatacak kredi fırsatları duyurulmaya devam ediyor. Emeklilere özel kredi paketleri ile vatandaşların nakit sıkıntısına çare olan Halkbank, uygun vade ve faiz oranları ile destek vermeye devam ediyor. Emekli Mini Kredi paketi kapsamında sunulacak 5.000 TL’ye kadar kredi kapsamında, yüzde 1,58 faiz oranları ve 36 aya kadar vade seçenekleri de uygulanıyor.

SGK kapsamında yer alan tüm emeklilerin yararlanabileceği kredi kapsamında, ödeme esnek ödeme planlarının da uygulanması sağlanıyor. Örnek ödeme tablosuna göre aylık düşük taksit oranları ile kredi geri ödemelerinin yapılması hedefleniyor. Düşük faiz oranları ile kullanılacak kredi kapsamında özel oranlar sunulacak.

Halkbank Emeklileri Sevindiren Haberi Verdi! 5.000 TL Bayramdan Önce Hesaplara Geçiyor!

Halkbank Emekli İhtiyaç Kredisi Hesaplaması

Halkbank’ın Emekli Mini İhtiyaç Kredisi ile 5.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçları için emekliler destekleri devam ediyor. 5.000 TL kredi kapsamında 36 ay vade ve %1,58 faiz oranları ile aylık sadece 195,38 TL taksit ödeyerek emeklinin kredi geri ödemelerini de tamamlaması mümkündür. Kredi kullanacak emeklilerin ayrıca ister aylık eşit ister artan veya azalan isterlerse de 3 ayda bir veya serbest ödemeli olarak geri ödeme planlarını hazırlamaları mümkündür.

Halkbank Emeklileri Sevindiren Haberi Verdi! 5.000 TL Bayramdan Önce Hesaplara Geçiyor!

Halkbank Emekli İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Emekli maaşını Halkbank’tan alan veya maaşını Halkbank’a taşımayı taahhüt eden SSK, Bağ Kur ve Emekli Sandığı kapsamında yer alan tüm SGK emeklilerinin kredi başvurularını yapmaları mümkündür. Halkbank internet şubesi veya mobil şubeden başvuru yapılabileceği gibi, en yakın Halkbank şubelerini de ziyaret ederek, nakit ihtiyacı olan vatandaşların başvurularını tamamlamaları mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.