Halkbank KOBİ'den Kadın Girişimcilere Tam Destek!

Halk Bankası her zaman müşterilerinin yanında olduğu gibi bu sefer de kadın girişimcilerden desteğini esirgemedi. İlk defa yeni bir işe atılacak ve iş kurmuş kadınların yanında olan Halkbank bu seferde  kadın girişimci kredisini oluşturdu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Halkbank KOBİ'den Kadın Girişimcilere Tam Destek!
Halk Bankası her zaman müşterilerinin yanında olduğu gibi bu sefer de kadın girişimcilerden desteğini esirgemedi. İlk defa yeni bir işe atılacak ve iş kurmuş kadınların yanında olan Halkbank bu seferde  kadın girişimci kredisini oluşturdu.
Gazete Banka - Tolgahan Sarıkaş

Halkbankın kadın girişimcilerin yanında olduğunu gösteren kredi kampanyası ile girişimci kadınlardan desteklerini esirgemedi. Kredi miktarları ise işini kurulmuş olan kadınlar ve yeni iş kuracak olan kadınlar için ayrı olarak krediler bulunur. Bu kredilerden faydalanmak isteyen girişimci kadınlar bankalarda yetkili kişilere iş yeri için destek almak istediğini ya da yeni bir iş fikri için maddi destek almak istediğini söylediği takdirde kadın girişimci kredisine başvuru yapılabilir başvurusu onaylanan kadın girişimcilerin kredileri anında hesaba yatırılır.           

Kadın Girişimci Kredi Limitleri

Kadın girişimcilerin kullanabileceğim kredi limitleri farklılık göstermektedir. Bu kredi limitlerinden kullanılabilecek iki seçenek bulunur. Bu seçenekler ise şu şekildedir:

  • İlk seçenek İşini kurmuş kadın girişimciler için geçerlidir. Bu seçenekte işi oturmuş  kadın girişimciler 100.000 TL’ye kadar girişimci kredisi alabilirler.
  • Bir diğer seçenek ise yeni iş yeri kural kadınlar için 50.000 TL’ye varan kadın girişimci kredisi verilebilmektedir.

Bu krediler için, bankanın bazı koşulları vardır. Kredilerden faydalanabilmek için koşullara uygun olmak ve şartları doğru bir şekilde yerine getirebilmek gerekir. Bankanın koşullarına uyan ve kredi şartlarını doğru bir şekilde yerine getiren her kadın girişimci bu krediden yararlanabilir.

Kadın Girişimci Kredi Özellikleri

Kadın Girişimci kredilerinin bazı özellikleri vardır. Bu kredi özelliklerine uyum sağlayabilen kadını gibisin biraz kredi almaya hak kazanır. Kredileri özel başvuru öncesinde kişiye uygun olup olmadığı açısından bakılmaya fayda sağlar. Bu sayede kredi başvurum aşamasında herhangi bir aksaklık yaşanmasına engel olunmuş olur.

Kadın girişimci kredi bilgilerini, Halkbank mobil uygulama, Internet bankacılığı ve müşteri hizmetlerini aranarak kolayca öğrenim sağlanabilir. Birkaç adımda kadın girişimci kredi kampanyasının özelliklerinden bahsedilmesi gerekir ise en önemli özellikler şu şekildedir:

  • Ana parayı ödemek için Altay verilirken toplam parayı ödemek için de en yüksek vade 36 aydır.
  • Kişinin talebine göre dengeli takdirde krediler aylık olarak taksit tutarında yatırılabilir.
  • Geri ödemesi geç başlayan krediler için ödeme dönem faizleri her üç ayda bir alınacaktır.
  • Kadın girişimci kredi kampanyası boyunca bu kampanyaya abone olan kadınlardan hiçbir şekilde havale ve EFT işlem ücreti alınmayacak.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN