BankacılıkEditörün Seçimi

Harcamalarında Kart Kullananlar Dikkat: O Banka Hesaplara 300 TL Yatırıyor! Hesap Açmak Yeterli…

Yaz dönemlerinin gelmesiyle birlikte tatil harcamaları ve tatil planları da hızlandı. Vatandaşlar temel ihtiyaçlarını gidermek üzere harcamalar yaparken, bankalar da bu harcamaları kazanca dönüştürebilecek kampanyaları ile dikkatleri çekti. Bu kapsamda harcamalardan kazandıran bir kampanyasını duyuran Denizbank, “Sözüne Bonus Kampanyası” dahilinde 300 TL’ye varan bonus fırsatlarını duyurdu. Denizbank’ın sunduğu kampanya dahilinde 300 TL bonus nasıl kazanılır? İşte detaylar…

Kampanyadan Nasıl Kazanılır?

Denizbank, harcamalarını kazanca dönüştürmek isteyenler için dev kampanyasını duyurdu. Söz konusu kampanya dahilinde, 27 Mayıs 2020 – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerli olmak üzere aylık harcama taahhüdü ile karta bir defaya mahsus bonus yükleniyor. Denizbank müşterileri kampanya dahilinde yüklenen bu bonus sonrasında harcama yaptıkça alışverişlerden bonus kazanmaya devam ediyor. Denizbank müşterilerinin bu kampanyaya başvuruda bulunabilmesi için kart borcunun geçmişe dönük her ay düzenli olarak ödenmiş olması ya da kartın gecikmeye girmemiş olması gerekiyor. Ayrıca kampanya dahilinde taahhüdün de 12 ay boyunca devam etmesi gerekiyor.

Sözünüze Bonus Kampanyası Detayları

Denizbank, Sözünüze Bonus kampanyasında harcama yapılması gereken aylık taahhüt tutarına, taksitli işlemlerde alışverişin yapıldığı ilk tarihteki toplam harcama tutarı değil, taksit tutarlarını dahil ediyor. Söz konusu kampanya taahhüt edilen günden sonraki ilk ekstre dönemi ile başlıyor. Ancak kampanyaya katılım ile ekstre kesim tarihi arasında 25 günden daha az bir süre var ise kampanya da bir sonraki ekstre dönemiyle başlıyor.

Denizbank, her bir kredi kartına bu kampanyaya bir kez katılma hakkı tanıyor ve aylık harcama taahhüt tutarı, kart limiti aşamıyor. Ticari kartlar bu kampanyadan yararlanamıyor ve nakit avans işlemleri de kampanyaya dahil edilemiyor.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.