Harcarken Kazanma Fırsatı! HSBC Advance Kredi Kartı Kampanyaları

HSBC Advance kredi kartı fırsatları müşterilere sunuldu. HSBC'nin avantajlı kredi kartı bilgileri sizlerle...

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Harcarken Kazanma Fırsatı! HSBC Advance Kredi Kartı Kampanyaları
HSBC Advance kredi kartı fırsatları müşterilere sunuldu. HSBC'nin avantajlı kredi kartı bilgileri sizlerle...
Gazete Banka - Tolgahan Sarıkaş

HSBC müşterileri ve HSBC ailesine yeni katılan müşteriler harcadıkça kazanıyor ve biriktiriyor. HSBC’li olmanın ayrıcalıkları günden güne artıyor ve her zaman müşteri odaklı olan HSBC yeniden müşterilerinin kazanç sağlamasına fayda sağlıyor. HSBC müşterileri hangi sektörde harcama yaparsa yapsın hem kazanıyor hem indirimleri kapıyor…

HSBC Advance’e Özel Kredi Kartı Kampanyası

HSBC müşterilerine özel sunulan Advance kredi kartı ile birçok avantajlı alışveriş yapmak mümkün oldu. Bu kampanya ile alışveriş yapan müşteriler, alışveriş tutarlarını değil kampanya indirim tutarlarını hesap etti. Her kategori de farklı oranlarda kampanya ve indirim sunan Advance kredi kartı bu kampanya ile yeniden müşterilerinin yanında olduğunu gösterdi. Müşteriler ihtiyaçlarına yönelik olan indirimler sadece Advance kredi kartı için geçerli olmaktadır. Bu indirimler başka bir karta aktarılamaz ve Advance kart dışında kullanılamaz. Kampanya tamamen bireysel işler ve her HSBC müşterisi kampanyadan faydalanabilir.

Advance Kredi Kartı İndirimleri Nelerdir?

HSBC müşterilerine özel olarak ayarlanan Advance kredi kartının birçok kategoride indirimleri bulunur. Bireysel müşteri kampanyası olan Advance kredi kartı ile müşteriler ayrıcalıklı olduğunu farkederek indirimlerin doyasıya tadını çıkaracaklar. Advance kredi kartı kampanyası kapsamında sunulan indirimler:

  • Hafta sonu geçerli olan restoran harcamalarında 100 TL’ye kadar olan %10 indirim fırsatı Advance müşterilerine sunuluyor.
  • İnternet aracılığı ile yapılan 50 TL üzeri alışverişlerde geçerli olan %10 indirim fırsatı Advance kredi kartı müşterilerine özel bir avantajdır.

Advance Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

HSBC’nin müşterilerine sunduğu Advance kredi kartı ile birçok avantaja ve özelliğe sahip olan HSBC ailesinin kazandıkları yenileniyor ve bitmek bilmiyor. Müşteri odaklı olan HSBC 7/24 müşteri sorunlarıyla ilgilenir ve önceliği her zaman müşterileridir. Advance kredi kartının Özellikleri banka tarafından müşteri ihtiyaçlarına odaklı olarak ayarlanmıştır. Bu özellikler şöyledir:

  • Temassız ödeme seçeneğine sahip olan Advance kart ile müşteriler 350 TL’ye kadar temassız ödeme gerçekleştirebilir.
  • Advance müşterilerine sunulan nakit puanlar, 2 katı olarak tatil puan olarak seyahatlerde kullanılır.
  • AVIS ofislerinden araç kiralamada Advance’elilere özel %25 indirim imkanı sunar.
  • Yurt içi ve yurt dışında geçerli olan ferdi kaza, bagaj kaybı ve hayat sigortası imkanı Advance kredi kartı müşterilerine sunduğu imkanlar arasındadır.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN