Hazırlanın, ralli başlıyor! Bitcoin'de 150 bin dolar ayak sesleri!

ATH seviyesinin altında seyreden Bitcoin için çarpıcı analiz paylaşıldı! Bitcoin yılsonu fiyat hedefini 150 bin dolara taşıyan analiste göre bu senaryo oldukça olası.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Hazırlanın, ralli başlıyor! Bitcoin'de 150 bin dolar ayak sesleri!
ATH seviyesinin altında seyreden Bitcoin için çarpıcı analiz paylaşıldı! Bitcoin yılsonu fiyat hedefini 150 bin dolara taşıyan analiste göre bu senaryo oldukça olası.
Gazete Banka - Enis Mutlu

Ticaret platformu Decentrader, BTC fiyat hareketinin önemli zaman dilimlerinde yükselişe geçmesiyle Bitcoin'in ( BTC ) tekrar "ralliye hazır" olduğunu söylüyor. 29 Ekim'deki en son piyasa güncellemesinde firma, bu hafta eski tüm zamanların en yüksek seviyelerinin altında kalan Bitcoin için yeni bir yükseliş öngörüyordu.

BTC’DE ÇILGIN YILSONU HEDEFİ!

Cointelegraph haberine göre bu yılın en yüksek seviyesi olan 63.900 dolar ve 67.100 dolar civarındaki alan tartışmanın ana odak noktası olsa da, gerçek sürtüşme aslında sadece 100.000 dolara yakın fiyat keşif bölgesinin çok uzağında olabilir. Decentrader, “Teknik, piyasa döngüsü ve zincir bazında, BTC için bir sonraki büyük zorluk alanının 85.000 – 90.000 ABD Dolarına yaklaşana kadar ulaşmayacağına inanmaya devam ediyoruz” dedi.

Bu, kısmen, tarihsel olarak “sürekli” yukarı yönlü ateş açan 128 günlük ve 200 günlük trendleri içeren hareketli bir ortalama geçiş olayından kaynaklanmaktadır. Günümüze daha yakın, Decentrader'ın özellikle doğru bir fiyat aracı olarak kabul ettiği Bitcoin'in üç günlük grafiği, şu anki düşüş eğilimi gösteren günlük ve nötr haftalık kurulumla çelişiyor.

ELDE TUTMA EN BÜYÜK ETKEN!

Bu, Bitcoin'in 2022'nin başında 150.000 dolara ulaştığını görebilecek fiyat hareketi için olası bir kanalı besleyen bir bileşen. Genel Bitcoin arzıyla ilgili statüko, meseleye yardımcı olmalı - döviz rezervleri düşmeye devam ediyor, bu da tüccarlar arasında satmak yerine elde tutma kararlılığını gösteriyor.

Kanıtlar, mevcut piyasa katılımcılarının yükselişe devam ettiğini göstermeye devam ediyor. Bunu destekleyen bir veri noktası, kullanıcılar Bitcoin'lerini soğuk depoya koymayı seçtikçe, Bitcoin'in borsalardan sürekli olarak boşaltılmasıdır. Bunun net etkisi, kısa vadeli arzın azalmasıdır, ”güncelleme Bitcoin hakkında sonuçlandı. Bu eğilim değişene kadar, Bitcoin talebinin mevcut sınırlı arz arasında daha yüksek fiyatları kabul etmesi gerektiğinden fiyat üzerinde yukarı yönlü baskı oluşturmaya devam edecek.

Gazete Banka

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN