Gündem

Hepsiburada Premium müşterilerinin dikkatine: Akaryakıt harcamalarınıza 5 kat daha fazla puan kazanacaksınız!

Akaryakıt sektörünün önde gelen isimlerinden olan Petrol Ofisi, Hepsiburada Premium müşterileri için özel olarak bir kampanya geliştirdiğini duyurarak ayrıntıları paylaştı.

PETROL OFİSİ’NDEN HEPSİBURADA MÜŞTERİLERİNE ÖZEL KAMPANYA!

Uzun süredir akaryakıt ve LPG sektöründe hizmet veren ve Türkiye’nin nerede ise tüm noktalarında bir istasyona sahip olan Petrol Ofisi, artan akaryakıt ve LPG fiyatlarına karşı vatandaşların yanlarında yer almaya devam ediyor. Bu kapsamda sene başından bu yana pek çok farklı kategori altında birbirinden avantajlı kampanyalar geliştirerek farkını ortaya koyan akaryakıt istasyonu, resmi internet sitesi üzerinden yeni bir kampanyanın daha duyurusunu yaptı.

Petrol Ofisi’nin resmi internet sitesi üzerinden yapılmış olan yeni kampanya duyurusuna göre 31 Aralık 2022 tarihine kadar başvurulara açık tutulacak olan kampanyadan yararlanacak olan Hepsiburada Premium müşterilerine, yaptıkları harcamalar karşılığında 5 kat daha fazla Positive Puan hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi.

PETROL OFİSİ HEPSİBURDA PREMIUM KAMPANYASININ AYRINTILARI

Sene başından bu yana artmaya devam eden akaryakıt ve LPG fiyatları sebebi ile bütçeleri oldukça sarsılan tüketiciler, Petrol Ofisi’nin Hepsiburada Premium müşterileri için özel olarak geliştirmiş olduğu kampanyanın ayrıntılarını araştırmaya başladılar. Bu noktada devreye giren Petrol Ofisi, resmi internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu kampanya detaylarını şu şekilde sıraladı:

  • 31 Aralık 2022 tarihine kadar Hepsiburada Premium müşterilerinin hesaplarına, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapacak oldukları akaryakıt ya da otogaz harcamaları karşılığında 5 kat daha fazla Positive Puan tanımlaması yapılacaktır.
  • Kampanya kapsamında ek Positive Puan kazanılabilmesi için akaryakıt ya da otogaz alışverişinin Petrol Ofis’in mobil uygulamasına kaydedilmiş olan Positive Car ya da araç plakası ile yapılması zorunludur. Plaka tercihi ile gerçekleştirilecek olan harcamaların geçerli olabilmesi için bir defaya mahsus olmak üzere Petrol Ofisi istasyonlarında yer alan marketlerden plakanın doğrulanması gerekir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Positive Puanlar o an içerisinde hesaba tanımlanır.
  • Kampanya kapsamında kazanılmış olan hediye Positive Puanlar, 31 Mart 2023 tarihine kadar kullanılabilir.
  • Kampanya kapsamında kazanılmış olan hediye Positive Puanlar nakde çevrilemez.
  • Kampanya kapsamında iletilen Hepsiburada kampanya kodlara, her müşteri için özel olarak oluşturulur. Bu sebep ile herhangi bir sebepten ötürü iade ya da iptal edilen harcamalardan sonra kodun tekrar aktif edilmesi ve kullanılması mümkün değildir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan her 100 Positive Puan, 1 TL’ye eşittir.

PETROL OFİSİ HEPSİBURADA PREMIUM KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Petrol Ofisi’nin Hepsiburada Premium müşterileri için özel olarak geliştirmiş olduğu 5 kat Positive Puan kazanımlı yeni kampanyadan faydalanmak isteyenler için kampanya başvuru detayları aktarıldı.

Petrol Ofisi yeni kampanyasından fayda sağlamak isteyen Hepsiburada Premium müşterilerinin cep telefonlarına Petrol Ofisi’nin mobil uygulamasını indirmeleri gerektiğini sonrasında ise açılan ekranda yer alan “kampanya” kategorisine Hepsiburada platformu tarafından verilmiş olan kampanya kodunu girmeleri gerektiğini bildirdi.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS
TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Tolgahan Sarıkaş - Gazetebanka.com'da Gazeteci

Gazetebanka.com‘da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir